ଏବେ ବି ଅପହଞ୍ଚ ସ୍ବାଭିମାନଅଞ୍ଚଳ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବ୍ଲକର ସ୍ବାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ଏବେ ବି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅପହଞ୍ଚ ହୋଇ ରହିଛି। ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଚ୍ଛିନ୍ନାଞ୍ଚଳର ୫ଟି ପଞ୍ଚାୟତ ଅଣ୍ଡ୍ରାହାଲ, ପଣସପୁଟ,

Read more

ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ତାରିଖ ଘୋଷଣା: ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଓ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ୨୫୪ ନମ୍ବର ବୁଥରେ ୧୮ ତାରିଖରେ ସାନି ନିର୍ବାଚନ

ଗତ ୧୧ତାରିଖଦିନ ନିର୍ବାଚନ ସରିବାପରେ ୧୪୬ ନମ୍ବର ମାଲକାନଗିରି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳି ୧୨ ନମ୍ବର ନବରଙ୍ଗପୁର ଲୋକସଭା ଆସନର କାଲିମେଳା ବ୍ଲକସ୍ଥ ଏମପିଭି ୬୫ ଗ୍ରାମର

Read more

ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଆମ୍ବାସାଡର ତଥା ଆଥ୍‌ଲେଟ୍‌ ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦଙ୍କ ନାଁରେ ଭୋଟ୍ ମାଗୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଆମ୍ବାସାଡର ତଥା ଆଥ୍‌ଲେଟ୍‌ ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଛି ଅଭିଯୋଗ। ସେ ବିଜେଡିର କନ୍ଧମାଳ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଚ୍ୟୁତ ସାମନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା

Read more

ରାଉରକେଲା: ରଘୁନାଥପାଲୀ ଆଇଡିଏଲ୍ ହେଲିପ୍ୟାଡରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ କଲା ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ୱାଡ୍; କାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ରଘୁନାଥପାଲୀ ଯାଇଥିଲେ, ହେଲିପ୍ୟାଡରେ ହେଲିକପ୍ଟର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସୁଟକେସ୍ ଓ ଏୟାରବ୍ୟାଗ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା ସ୍କ୍ୱାଡ୍

Read more

ନୃତ୍ୟରେ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ସ୍ବାଦର ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ କ୍ରିଷ୍ଣା

ଭୁବନେଶ୍ବର : କାହାଣୀର ନାୟକ କ୍ରିଷ୍ନା ଜଣେ ଗରୀବ ଘରର ପିଲା୤ ତାର ସ୍ବପ୍ନହେଲା ନୃତ୍ୟ୤ ଗାଁରେ କିନ୍ତି ତାର ମୁଲ୍ୟକୁ କେହି ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ୤ ଶେଷରେ

Read more