ଇଭିଏମ୍ ତ୍ରୁଟି ପାଇଁ ମାଲକାନଗିରିରେ ସାନି ନିର୍ବାଚନ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳାର ସହ ଶେଷ

ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ଏମପିଭି ୬୫ ଗ୍ରାମର ୨୫୪ ନମ୍ବର ବୁଥରେ ଇଭିଏମ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଘଟଣା ପରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଆଜି ସେଠାରେ

Read more

ଜଗତସିଂହପୁର ସଦର ମହକୁମାରେ ଥିବା ଏସ୍‌ଭିଏମ୍‌ କଲେଜ ପରିସରରୁ ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଗିରଫ

ଜଗତସିଂହପୁର ସଦର ମହକୁମାରେ ଥିବା ଏସ୍‌ଭିଏମ୍‌ କଲେଜ ପରିସରରୁ ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୁଲିସ୍‌ ଏକ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ

Read more

ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ସୁରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ସୂଚନା: ରାଜ୍ୟରେ ଅପରାହ୍‌ଣ ୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ୩୩% ମତଦାନ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୮% ମତଦାନ । ମୃତ ମହିଳା ପୋଲିଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, କାଲି ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ସଂଯୁକ୍ତା ଦିଗଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା

Read more

ଉଦୟଭାନୁର ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର, ୧୫.୪ : ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସମାଜସେବୀ ସଂସ୍ଥା ‘ଉଦୟଭାନୁ’ ଓଡିଶା ପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଜି ୧.୩୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ସତ୍ୟନଗରସ୍ଥିତ କାଳୀ ମନ୍ଦିର ସାମ୍ନା

Read more

ଛତିଶଗଡ଼ରେ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ଓ ଲାଲବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ : ୨ ନକ୍ସଲ ନିହତ

ଛତିଶଗଡ଼ କୋଆକୋଣ୍ଡାରେ ମାଓବାଦୀ ଓ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଛି । ଏହି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁଇ ଜଣ ମାଓବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,

Read more

୪୮ ଘଣ୍ଟା ଯାଏ କାଳବୈଶାଖୀ : ସତର୍କ କରାଇଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ, ୪୦ରୁ ୬୦ କିମି ବେଗରେ ପବନ ଆଶଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବା ପରେ କାଳବୈଶାଖୀ ଏବେ ଓଡ଼ିଶା ମୁହାଁ। ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ‌ଧରି ଓଡ଼ିଶାରେ କାଳବୈଶାଖୀ ପ୍ରଭାବ ରହିବ। ଅର୍ଧା‌ଧିକ

Read more