ପୁଣି ମାଓ ତାଣ୍ଡବ, ପୋଡିଦେଲେ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର କେନ୍ଦୁପତ୍ର

ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଅଧିନସ୍ଥ ଦେବନ୍ଧରେ ଏକ କେନ୍ଦୁପତ୍ର ଗୋଦାମରେ ମାଓବାଦୀମାନେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଛନ୍ତି | ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାଓବାଦୀମାନେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିବା

Read more

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ନିବାସ ସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା ରାଫେଲ ଲଢ଼ୁଆ ବିମାନର ଏକ ‘ରେପଲିକା’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କର ୨.୦ ‘ରାଜ୍‌’ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ, ଆଜି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଏୟାର ଚିଫ୍‌ ମାର୍ଶାଲ

Read more

ଯାଜପୁର: ମୋବାଇଲ୍‌ ଟାୱାର ବସାଇବା ନାଁରେ ଦେଢ଼ କୋଟି ଠକି ଯୁବକ ଗିରଫ, ଟାୱାର ବସାଇବା ନାଁରେ ୧୨ଟି ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଗତସିଂହପୁର ଅଞ୍ଚଳର

Read more

ମନଇଚ୍ଛା ଫି ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ୩ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ନୋଟିସ୍‌ ଜାରି

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଭିୟର ସ୍କୁଲ୍‌ ଫି ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ପାଇଥିବା ଝଟକା ପରେ ଏବେ ପୁଣି ୩ଟି ସ୍କୁଲ୍‌କୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କର କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍‌ ଜାରି

Read more

ଟେଲି ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିନା କପୁର ଖାନ୍‌:

ମୁମ୍ବାଇ: ବଡ଼ ପରଦାର କଳାକାରମାନେ ଏବେ ଟେଲି ପରଦା ପ୍ରେମରେ। ଧାରାବାହିକ, ଓ୍ବେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ ପରେ ବିଭିନ୍ନ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ମାନଙ୍କରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ

Read more

ଶୁକ୍ରବାର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳର ବିଭାଗ ବଣ୍ଟନ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କାହାକୁ କେଉଁ ବିଭାଗ ମିଳିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦ୍ୱିତୀୟଥର ପାଇଁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି। ମୋଦିଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ୫୭ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲାବେଳେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨୪

Read more

ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାରରେ ବିଜୟୀ ପାଇଁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଭୋଟିଂ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛି ସ୍ୱରାଭିଷେକ ଅନୁଷ୍ଠାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଲର୍ସ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ରିୟାଲିଟି ସୋ ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାରରେ ଓଡିଶାର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ସଂଗୀତ ଜଗତର ଅନନ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଅନନ୍ୟା ଶ୍ରୀତମ୍ ନନ୍ଦ ଭାଗ ନେଇ

Read more