ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଫେରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା; ପୁରୀରୁ କୋଲକାତା ସାଲିମର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍; ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟାରେ ପୁରୀ ଛାଡ଼ିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍ ,ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୧ଟା ୩୦ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ

Read more

ଓଡ଼ିଶା ମୁହାଁ ଅତି ଭୟଙ୍କର ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ‘ଫୋନି’, ପୁରୀରୁ ୪୫୦ ଓ ବିଶାଖାପାଟଣାରୁ ୨୩୦ କିମି ଦୂରରେ ଅଛି ‘ଫୋନି’, ଘଣ୍ଟାକୁ ୧୫ କିମି ବେଗରେ ଗତି କରୁଛି ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼, ମେ ୩ ସଂଧ୍ୟାରେ ‘ଫୋନି’ ପୁରୀ ନିକଟରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବା ସମ୍ଭାବନା

Read more

ବାତ୍ୟା ଫନିର ପ୍ରାକ୍ ପ୍ରଭାବ : ଖୁଚୁରା ବଜାରରେ ଆଳୁ ପିଆଜ ଦରବୃଦ୍ଧି

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆସନ୍ତା ୨ ତାରିଖରେ ଓଡ଼ିଶା‌କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଥିବା ବାତ୍ୟା ଫନିର ପ୍ରାକ୍ ପ୍ରଭାବ ଆଜି ରାଜଧାନୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଖୁଚୁରା ବଜାରରେ ଆଳୁ ପିଆଜ ଭଳି

Read more

ପବନ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲ ଓୟୁଏଟି କୁଳପତି, ସବିତା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପିଜି କାଉନସିଲ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା କୃଷି ଓ ବୈଷୟିକ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର କୁଳପତି ଭାବେ ବୁଧବାର ପବନ ଅଗ୍ରଓ୍ଵାଲଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଛି। ସେହିପରି ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ପିଜି କାଉନସିଲ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଭାବେ

Read more

ଓଡ଼ିଶାର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ! ସମ୍ଭାବ୍ୟ ‘ଫନି’ ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳର ୮ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନକୁ ନିଆଯିବ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫନି ଆସନ୍ତାକାଲି ଅପରାହ୍ଣରେ ପୁରୀ ନିକଟରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

Read more