ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ଆକ୍ସନ ନିର୍ଦେଶକ ବୀରୁ ଦେବଗନଙ୍କ ପରଲୋକ : ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ବାପା ବୀରୁ ଦେବଗନ

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ଆକ୍ସନ ନିର୍ଦେଶକ ବୀରୁ ଦେବଗନଙ୍କ ପରଲୋକ ୭୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦେହାନ୍ତ, ୮୦ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆକ୍ସନ

Read more

ନୂଆପଡ଼ା: ୩୫୩ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅଧାପନ୍ତରିଆ ଭାବେ ପଡ଼ିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କୋମନା ବ୍ଲକ ବାଜିଂବାହାଲରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ, ନିର୍ବାହୀଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

Read more

ବହୁତ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ଟିକେଟ ଦେଉଛି ଗୋ ଏୟାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବିମାନସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ କମ୍ପାନୀ ଗୋ ଏୟାର ପକ୍ଷରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଘରୋଇ ରୁଟରେ ୧ ନିୟୁତ ଟିକେଟ ୮୯୯ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି ।

Read more

ୟାମି ଗୌତମ ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମ ଦିନରେ କେମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ମୁମ୍ବାଇ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିବା ବଲିଉଡ୍‌ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍‌ ୟାମି ଗୌତମଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଏବେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ୩୦

Read more

କଳ୍ପନା ଦାଶଙ୍କ ମରଶରୀର ଆଣିବାକୁ କାଠମାଣ୍ଡୁରେ ୩ ଜଣିଆ ଟିମ୍; ପର୍ବତାରୋହୀ ଗଣେଶ ଜେନାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଯାଇଥିଲେ ଟିମ୍, ମରଶରୀର ଆଣିବାର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର

Read more

୫ମ ଥର ରାଜ୍ୟରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଜେଡି ସଭାପତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଲଗାତର ୫ମ ଥର ରାଜ୍ୟରେ ସରକାର ଗଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ରବିବାର ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକରେ ସର୍ବସମ୍ମତ କ୍ରମେ ନେତା

Read more

ଶାହାରୁଖ, ଅମୀର ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କୁ ମନା କଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରି

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏମିତି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ୩ ଖାନ୍‌ ଅର୍ଥାତ ଶାହାରୁଖ, ଅମୀର ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ମନା କରି

Read more

ଭିତରକନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରେ ରବିବାର ସୁଦ୍ଧା ୨୫ଟି କୁମ୍ଭୀର ବସା ଚିହ୍ନଟ

ରାଜନଗର: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକର ଭିତରକନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରେ ରବିବାର ସୁଦ୍ଧା ୨୫ଟି କୁମ୍ଭୀର ବସା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି। ଏହି ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନର ନଦୀ, ନାଳଗୁଡ଼ିକରେ

Read more