ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣାକ୍ରମରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଆଜି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବେ ।

Read more

ମାସେ ମଧ୍ୟରେ ସରକାରୀ କ୍ୱାଟର ଛାଡିବାକୁ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ : ଧାର୍ଯ୍ୟସମୟଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ରହିଲେ ଜୋରିମାନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଯେଉଁ ସାଂସଦମାନେ ଏଥର ନିର୍ବାଚନରେ ଜିତି ନାହାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସରକାରୀ କ୍ୱାଟର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ଏକ ମାସ

Read more

ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ଣରେ ନବୀନଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ : ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ବାଚସ୍ପତି, ପ୍ରମିଳା ମଲ୍ଲିକ ହେବେ ସରକାରୀ ଦଳ ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ଣରେ ୫ମ ଥର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ନୂତନ ସରକାରରେ ଦିଗପହଣ୍ଡି ବିଧାୟକ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ

Read more

ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ଭିଡିଓର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଲେ ତାହିରା: ଅନେକ ଦିନ ଧରି କ୍ୟାନସର୍ ରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ତାହିରା

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ସିନେମାକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀ ତାହିରା ଅନେକ ଦିନ ହେବ କ୍ୟାନ୍ସର ପରି ଭୟଙ୍କର ରୋଗରେ

Read more

ଭାରତ ପାକସୀମାରେ ମୃତୟନ କଲା ତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ ସ୍ନାଇପରଙ୍କୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖାରେ ପାକିସ୍ତାନ ପଟୁ ଆସୁଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଓ ପାକିସ୍ତାନୀ ବର୍ଡର ଆକ୍ସନ ଟିମ (ବ୍ୟାଟ୍‌)ର ଆକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଭାରତ ଇଟାଲୀରୁ ଏକ

Read more

ନିଜ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଲେ ପତ୍ନୀ

ଛତିଶଗଡ଼: ଛତିଶଗଡ଼ର ସରଗୁଜା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତାପପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚେନ୍ଦ୍ରା ନିବାସୀ ସୁନେନା ଗୁର୍ଜର ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଜୟ କୁମାର ଗୁର୍ଜର ଗୁରୁବାରକୁ ଲକଡାଡାଁଡ ଜଙ୍ଗଲକୁ କେନ୍ଦୁପତ୍ର

Read more

ରିତେଶଙ୍କ ଟୁଇଟ ଦେଖି ବିମାନବନ୍ଦର ଅଫିସର ହେଲେ ସକ୍ରିୟ ଓ ମାନିଲେ ଭୁଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟର କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ନିକଟରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ପାଖାପାଖି ୨୦ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଗୁଜୁରାଟ

Read more

ନିର୍ବାଚନ ପରେବି ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ୨ ବିଧାୟକ ଓ ୫୨ କାଉନସିଲର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତା ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅବ୍ୟାହତ ରହିଛି। ଆଜି ଟିଏମସିର

Read more

ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନଜର ଆସିବେ ଓଲ୍ଡ ଏଜ୍‌ ଚରିତ୍ରରେ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଭାଇଜାନ୍‌ ସଲମାନ ଖାଁ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନ କୈଫଙ୍କ ଅପ୍‌କିମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଛି। ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ରେ ଉଭୟେ ନଜର ଆସୁଥିବା ବେଳେ

Read more

ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଭିନେତା ଟର୍ଣ୍ଣଡ ରଜନେତା ରଜନୀକାନ୍ତ ମେ ୩୦ ତାରିଖର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଶପଥ ପାଠ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଜଣେ

Read more