ସଚିବାଳୟରେ ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଲେ- ମହିଳା SHGକୁ ହଜାରେ କୋଟିର କାମ ଅନୁମୋଦନ, ୪୦ଟି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ SHG – ଧାନ ସଂଗ୍ରହ, ପିଲାଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟ, ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ, ହସ୍ପିଟାଲ ଖାଦ୍ୟ, ମଶାରୀ ତିଆରି କରିବେ SHG

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ମୋଦିଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳର ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବ: କାଲି ନବ ନିର୍ବାଚିତ ବିଧାୟକଙ୍କ ଶପଥ ପାଠ ଥିବାରୁ ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବକୁ ଯାଇ ପାରିବେନି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଓ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ନବୀନ

Read more

ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ;କେନ୍ଦ୍ରକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ସମର୍ଥନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କଲେ, ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଓ ବିକାଶ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ନେଇ ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କଲେ

Read more

ଅତିଥି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନ ତରଫରୁ ‘ଶାହୀ ଦାଓ୍ଵତ୍‌’ର ବ୍ୟବସ୍ଥା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳି ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ୩୦ ତାରିଖରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରୂପେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହ ପାଇଁ

Read more

ବିପୁଳ ବିଜୟ ପରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା ଟାଇମ୍‌ ମାଗାଜିନ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟାଇମ୍‌ ମାଗାଜିନ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବିପୁଳ ବିଜୟ ପରେ ଏହାର ସ୍ବର ବଦଳାଇଛି। ଏବେ ଏହା ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଶତମୁଖ ହୋଇଉଠିଛି। ପୂର୍ବରୁ ଲୋକ ସଭା

Read more

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଗୁରୁବାର ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ ହେବ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଳୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନବନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଗୁରୁବାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଳୟ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ

Read more