ଓଡ଼ିଆ କଷ୍ଟମ୍ସ ଅଫିସର ପ୍ରଣବ ଦାସ WCOର ଡାଇରେକ୍ଟର ନିର୍ବାଚିତ: ବ୍ରିଟିଶ କଷ୍ଟମ୍ସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି, ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ ପ୍ରଣବ WCOର ଡାଇରେକ୍ଟର ନିର୍ବାଚିତ (WCO-World Customs Organization)

Read more

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ଗଛ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଗଲା ସ୍ୱାମୀ

ଧର୍ମଗଡ଼ : କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଜୟପାଟଣା ଥାନା କୁରିଗୁମା ଗାଁରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ବେଲ

Read more

ପୁରୀରେ ଡିଜିପିଙ୍କ ରଥଯାତ୍ରା ସୁରକ୍ଷା ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ: ପୁରୀ ସହରକୁ ଜଗିବ CCTV, କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ରହିବ ସହର, ନିୟୋଜିତ ହେବେ ATS, SOG, NDRF ଓ ODRAF ଟିମ୍‌ , ସମନ୍ବିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କକ୍ଷ ଜରିଆରେ ସୁରକ୍ଷାର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରାଯିବ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବ, ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନରୁ ରଥଯାତ୍ରା ଯାଏ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ପରମାଣିକ ଦର୍ଶନ ଟିକେଟଧାରୀ ଦକ୍ଷିଣ ଦ୍ବାର ଦେଇ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ସାହାଣମେଲା ବେଳେ ଦର୍ଶନାର୍ଥୀ ସିଂହଦ୍ବାର ଦେଇ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ୩ ଦ୍ବାର ଦେଇ ପ୍ରସ୍ଥାନ ବ୍ୟବସ୍ଥା

Read more

ନୟାଗଡ଼ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିର: ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକ୍‌ ଓ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ସମସ୍ୟା ନେଇ ୨୪୫ଟି ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିଲେ, ଜନସଂପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆଗକୁ ଏମିତି ଶିବିର କରିବାକୁ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି

Read more

ମାଲକାନଗିରି ମାଥିଲିର କୁକୁରକୁଣ୍ଡ ଗାଁରୁ ମାଓ ଅପହରଣ ଘଟଣା: ୩ ଅପହୃତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୁଜା କୋବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରଜାକୋର୍ଟରେ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା : ଅନ୍ୟ ୨ ଅପହୃତଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା, ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ, ଗୁଜା କୋବାସୀ, ମାସା ସୋଡ଼ି ଓ ଉଙ୍ଗା କାଲମାରିଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା

Read more

ରୋଗୀଙ୍କୁ ଘୋଷାରି ଏକ୍ସ-ରେ କକ୍ଷକୁ ନେଲେ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଭୋପାଳ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ମିଳୁଛି। ରୋଗୀଙ୍କ ସେବାଯତ୍ନ ପାଇଁ ରହିଥିବା ହସ୍ପିଟାଲର କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି

Read more

କେନ୍ଦୁଝରରେ ବେଆଇନ ଖଣି ଖନନ ମାମଲା, ଜବତ ହେବ କେନ୍ଦୁଝରର ଆଉ ୨ ଖଣି ମାଲିକଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି, ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ପୂର୍ବରୁ ୬ ଜଣ ଖଣି ମାଲିକଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଥିଲା

Read more