‘ମ୍ୟାକ୍ସ ଫେସନ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ’ ପକ୍ଷରୁ ‘ମ୍ୟାକ୍ସ ଲିଟିଲ୍‌ ଆଇକନ-୨୦୧୯’ର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫିନାଲେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ‘ମ୍ୟାକ୍ସ ଫେସନ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ’ ପକ୍ଷରୁ ‘ମ୍ୟାକ୍ସ ଲିଟିଲ୍‌ ଆଇକନ-୨୦୧୯’ର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫିନାଲେ ଆଜି ରସୁଲଗଡ଼ସ୍ଥିତ ଏସ୍‌ପ୍ଲାନେଡ୍‌-୧ ମଲ୍‌ରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାର ରଜ ଲୋଗୋ ମଧ୍ୟ

Read more

ଆକାଶମାର୍ଗରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଇଲା ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଵାଲାକୋଟ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ପରେ ଭାରତ ଆକାଶ ମାର୍ଗରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ପକ୍ଷରୁ ଏ ନେଇ

Read more

ଆଜିଠୁ ଓର୍‌ମାସ ପକ୍ଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ଆମ୍ବ ମେଳା

ଓର୍‌ମାସ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ଉଦ୍ୟାନ କୃଷି ବିଭାଗ ସହଯୋଗରେ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ଆମ୍ବ ମେଳା ଷ୍ଟିଆର୍ଟ ସ୍କୁଲ୍‌ ଓ ଡେଲ୍‌ଟା ଛକ ରାସ୍ତା କଡରେ ଏସ୍‌.ଆଇ.ଆର୍‌.ଡି କ୍ୟାମ୍ପସ

Read more

ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋଙ୍କୁ ମିଳିଲା କେନ୍ଦ୍ର ପରିବେଶ, ଜଙ୍ଗଲ ଓ ଜଳବାୟୁ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ର ଦାୟିତ୍ୱ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବିଜେପି ନେତା ତଥା କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ | କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟରେ ପରିବେଶ, ଜଙ୍ଗଲ ଓ ଜଳବାୟୁ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ର ଦାୟିତ୍ୱ

Read more

ପୋଖରୀ ନିକଟରୁ ଜବତ ହେଲା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିସ୍ଫୋରକ

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା କାଲିମେଳା ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ । ଆଜି ବିଏସଏଫ ଦ୍ୱାରା କାଲିମେଳା ବଜାର ଓ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ

Read more

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ; ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବା ପରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ

Read more