ସେୟାର ବଜାରରେ ସେନ୍‌ସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍‌ଟିର ସର୍ବକାଳୀନ ରେକର୍ଡ: ୪୦,୩୦୯ ପଏଣ୍ଟ ଛୁଇଁଲା ସେନ୍‌ସେକ୍ସର କାରବାର, ୫୫୩ ପଏଣ୍ଟ ବଢ଼ିଲା BSE ସୂଚକାଙ୍କ, ୪୦,୨୬୮ ପଏଣ୍ଟରେ କାରବାର ଶେଷ । ୧୭୦ ପଏଣ୍ଟ ବଢ଼ିଲା ନିଫ୍‌ଟି କାରବାର, ୧୨,୦୯୩ ପଏଣ୍ଟରେ କାରବାର ଶେଷ

Read more

ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର AN 32 ବିମାନ ନିଖୋଜ: ଆସାମର ଜୋରହାଟରୁ ଦିନ ୧୨ଟା ୨୫ରେ ଉଡ଼ାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ବିମାନ, ବିମାନରେ ଥିଲେ ୮ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ୧୩ ଯାତ୍ରୀ: ଦିନ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ବିମାନ ସହ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ସଂପର୍କ ହୋଇଥିଲା

Read more

ଇମେଲ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ ହ୍ୟାକ୍‌: ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକାମିରେ ପଡ଼ିଲେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଆର୍‌ଏମ୍‌ ଲୋଧା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଦୁର୍ନୀତିରେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଆର୍‌ଏମ୍‌ ଲୋଧା ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇର ସରବ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ପୁଲିସ ରବିବାର ଦିନ କହିଛି।

Read more

ଜାଣନ୍ତୁ ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌ ଓ ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବଲିଉଡ଼୍‍ ର ସୁପର ହିରୋ ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌ ଓ ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌ ଏକ ସଙ୍ଗେ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ, ଏକଥା ତ

Read more

ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦ୍ବାରା ’ଜାତୀୟ ଶିକ୍ଷା ନୀତି’ ଡ୍ରାଫ୍‌ଟ୍‌ ସଂଶୋଧନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସମସ୍ତ ଅଣହିନ୍ଦୀ କଥିତ ରାଜ୍ୟରେ ହିନ୍ଦୀକୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାଷା କରାଯିବା ବିରୋଧରେ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରବଳ ହେବାରୁ ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ’ଜାତୀୟ ଶିକ୍ଷା ନୀତି’

Read more

୯ଟି କଲେଜରେ ଯୁକ୍ତ ୨ ବିଜ୍ଞାନ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଶୂନ: ପାସ୍‌ ହାର ବାଲେଶ୍ୱରରେ ସର୍ବାଧିକ, ଗଜପତିରେ ସର୍ବନିମ୍ନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସୋମବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯୁକ୍ତ ୨ ବିଜ୍ଞାନ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ। ଏଥର ଛାତ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାସ୍‌ ହାର ଅଧିକ ରହିଛି। ତେବେ ୯ଟି କଲେଜରେ

Read more

ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ରହିଛି ପଥର କ୍ୱାରି ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ କାଳ ସାଜିଛି

ଘଣ୍ଟାପଡ଼ା: କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ଆମ୍ବାଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ୪୧ ନମ୍ବର ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥରୁ ତେତେଲଖୁଣ୍ଟି ଯିବା ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ରହିଛି ପଥର କ୍ୱାରି। କଣ୍ଟାମାଳ-ସିନ୍ଧୁଗୋରା ରାସ୍ତା

Read more