ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଭୁବନେଶ୍ବର ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ: ଭୁବନେଶ୍ବରର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ନବୀନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିଲେ ଏବଂ ସୌଜନ୍ୟମୂଳକ ସାକ୍ଷାତରେ ସରକାରଙ୍କୁ ସହଯୋଗର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଲେ ଅପରାଜିତା

Read more

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: ପ୍ରତି ମାସ ୭ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ବିଭାଗୀୟ ରିପୋର୍ଟ ଦେବେ ମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପ୍ରତି ମାସ ୭ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ମନ୍ତ୍ରୀମାନେ ଦଳୀୟ ଇସ୍ତାହାରରେ ପ୍ରସ୍ତାବଗୁଡ଼ିକୁ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ଦିଗରେ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି,

Read more

ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଧାରଣାଚ୍ୟୁତ

ଜୟପୁର: ସୋମବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦: ୩୦ ମିନିଟ୍‌ରେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଜୟପୁର-ଛଟିଡ଼ିପୁଟ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟାଏ ମାଲଗାଡ଼ି ଧାରଣାଚ୍ୟୁତ ହୋଇ ଅଟକି ରହିଛି। ଲହୌପିଣ୍ଡ ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ

Read more

ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡ଼ି ଯିବାରୁ ଶିଶୁ ମୃତ, ୨ ମହିଳା ନିଖୋଜ

ମାଲକାନଗିରି: ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାଠାରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣେ ଶିଶୁର ଜୀବନ ଯାଇଛି। ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାର ସିଲେରୁ ନଦୀରେ ଡଙ୍ଗା ପାର୍‌ ହେଉଥିବା ବେଳେ

Read more

ମାଥିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଳସୀ ପାହାଡ଼ରୁ ନକ୍ସଲ ତ୍ରିନାଥକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୁଲିସ

ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରି ପୁଲିସକୁ ମିଳିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା। ମାଥିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଳସୀ ପାହାଡ଼ରୁ ଏସଓଜି ଯବାନ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସମୟରେ ହାର୍ଡକୋର ନକ୍ସଲ ତ୍ରିନାଥ

Read more

ସର୍ଭିସ ରାଇଫଲ୍‌ରେ ସିଆରପିଏଫ୍‌ ଯବାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ସମ୍ବଲପୁର: ନିଜର ସର୍ଭିସ ରାଇଫଲ୍‌ରେ ଜଣେ ସିଆରପିଏଫ (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ରିଜର୍ଭ ପୁଲିସ ଫୋର୍ସ) ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଯୁଜୁମୁରାସ୍ଥିତ ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପ ପରିସରରେ

Read more

ଏଥର ରଜରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବାବୁସାନ୍‌ ଏବଂ ତମନ୍ନାଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମା ‘ଗୋଲମାଲ୍‌ ଲଭ୍‌’

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚଳିତ ବର୍ଷ ରଜରେ ଏକାଧିକ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ରିଲିଜ୍‌ ହେଉଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି।ଏଥର ରଜ ଅବସରରେ ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ,ବରଂ ଚାରିଟି ଓଡ଼ିଆ

Read more

ଅଗଷ୍ଟରେ ଶେଷ ହେବ ୩୫୧ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚତା ବିଶିଷ୍ଟ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଉଚ୍ଚ ଓ ସବୁଠାରୁ ବିରାଟ ଶିବ ମୂର୍ତ୍ତିର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ

ଜୟପୁର: ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ଉଚ୍ଚ ଓ ସବୁଠାରୁ ବିରାଟ ଶିବ ମୂର୍ତ୍ତିର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୧୭ରେ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

Read more