ପାକ୍‌ ବାୟୁସୀମା ଦେଇ ଭାରତ ଆସିଲା ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନ ଏହାର ବାୟୁସୀମାରୁ କଟକଣା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଘରୋଇ ବିମାନ ଇଣ୍ଡିଗୋର ପ୍ରଥମ ବିମାନ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ପାକିସ୍ତାନ ଅହମ୍ମଦାବାଦ

Read more

ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଦେଖିବା ଲାଗି ଜିଓର ଧମାକାଦାର ଅଫର୍‌: ସବୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ମାଗଣା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କ୍ରିକେଟ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଲାଇଭ୍‌ ଦେଖିବାରେ ଜିଓ ସବୁଠାରୁ ଗ୍ରହଣୀୟ ସେବା ଭାବେ ପରିଗଣିତ ହୋଇଆସୁଛି। ବିଗତ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଏବଂ ବିସିସିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଇଣ୍ଡିଆ ସିରିଜ୍‌ରେ

Read more

୩ ନୂଆ କ୍ୟାବିନେଟ କମିଟି ଗଠିତ: ବିକାଶ, ନିଯୁକ୍ତି, ସୁରକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଦେଶରେ ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ବିତ କରି ନୂତନ କର୍ମନିଯୁକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପଦକ୍ଷେପ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଜାତୀୟ ଗଣତାନ୍ତ୍ରିକ ମେଣ୍ଟ

Read more

କିଟ୍‌ ଚେସ୍‌ ମହୋତ୍ସବରେ ମହାଦେବନଙ୍କୁ ହରାଇଲେ ଦେବାଶିଷ

ଭୁବନେଶ୍ବର: କିଟ୍‌ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କିଟ୍‌ ଚେସ୍‌ ମହୋତ୍ସବରେ ଏ’ ବର୍ଗର ଅଷ୍ଟମ ରାଉଣ୍ଡ ସୁଦ୍ଧ‌ା‌ ଭେନ୍‌ଜୁଏଲ୍‌ାର ଜିଏମ୍‌ ଇତୁରିଚାଜା ବୋନେଲି ଏଡୁଆର୍ଡୋ (୭ ପଏଣ୍ଟ୍‌)

Read more

ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ଗଣେଶୀ ଲାଲଙ୍କ ଅଚାନକ ଗସ୍ତ, କୁଳପତିଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ରେ କ୍ୟାମ୍ପସ ଜବରଦଖଲର ସମୀକ୍ଷା କଲେ କୁଳାଧିପତି, ‘ଫୋନି’ଯୋଗୁଁ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର କ୍ଷୟକ୍ଷତି ନେଇ କଲେ ସମୀକ୍ଷା

Read more

ପୁରୀ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ରଥଯାତ୍ରା ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ, ବୈଠକ ପରେ ପୋଲିସ ଡିଜି ଆର୍‌.ପି. ଶର୍ମାଙ୍କ ସୂଚନା, ରଥଯାତ୍ରାରେ ୧୫୫ ପ୍ଲାଟୁନ୍‌ ଫୋର୍ସରେ ମୁତୟନ ହେବେ, ୨ କମ୍ପାନି ରାପିଡ୍‌ ଆକ୍ସନ ଓ ୩ କମ୍ପାନି ସ୍ବିପ୍ଟ ଆକ୍ସନ ଫୋର୍ସ ରହିବେ, ଆଣ୍ଟି ଟେରୋରିଷ୍ଟ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ର ‌୩ଟି ୟୁନିଟ ମୁତୟନ ହେବେ, ରଥଯାତ୍ରାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ CCTV ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବ

Read more

ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ, ଆଜି ମଙ୍ଗନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସନ୍ତା ୭ ତାରିଖରେ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବିବାହ। ଗୁରୁବାର ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ ମଙ୍ଗନ ନୀତି। ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଉଭୟ ବିବାହ ଓ ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ

Read more

ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଥାନା ସାମ୍ନାରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ଫେରାର

ଯାଜପୁର: ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଥାନା ସାମ୍ନାରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୩.୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି

Read more