ପତ୍ତା ମିଳି ପାରୁ ନାହିଁ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ବିମାନ ଏଏନ୍‌-୩୨, ତଲାସି ଅଭିଯାନରେ ସାମିଲ ହେଲା ନୌସେନାର ପି୮ଆଇ ବିମାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଜୁନ୍‌-୩ ତାରିଖରେ ହଠାତ ଆକାଶ ମାର୍ଗରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ବାୟୁସେନା ବିମାନ ଏଏନ୍‌-୩୨ । ନିଖୋଜ ପରେ ପରେ ଏହାର ତଲାସି ଅଭିଯାନକୁ

Read more

ଜାକୀର ମୁସା ନିହତ ହେବା ପରେ କାଶ୍ମୀର ପାଇଁ ନୂଆ କମାଣ୍ଡର ଘୋଷଣା କଲା ଅଲ-କାଇଦା

ଶ୍ରୀନଗର : ଗତ ମାସରେ ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ଵାଣ୍ଟେଡ ଆତଙ୍କବାଦୀ ତଥା କାଶ୍ମୀରରେ ଅଲକାଇଦା ୟୁନିଟ ମୁଖ୍ୟ ଜାକୀର ମୁସା ସେନା ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ନିହତ ହେବା ପରେ ଅଲକାଇଦା

Read more

ଆସୁଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ

ମୁମ୍ବାଇ: ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ୍‌ ହେଲେ ତା’ର ସିକ୍ୱେଲ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥାନ୍ତି ନିର୍ମାତା,ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନେ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏକ ସୁପରହିଟ୍‌ ସିନେମା ହେଲା ‘ରାଓଡି ରାଠୋର’। ୨୦୧୨ ରେ

Read more

ଯେକୌଣସି ସମୟରେ କେରଳ ଛୁଇଁପାରେ ମୌସୁମୀ : ସ୍କାଇମେଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କେରଳରେ ଗତ ୨-୩ ଦିନ ଧରି ବର୍ଷା ପରିମାଣ ବଢିଛି । ବିଶେଷକରି ରାଜ୍ୟର ଦକ୍ଷିଣରେ ଥିବା ଜିଲ୍ଲା କୋଚି, ଆଲାପୁଜା ଓ ତିରୁଅନନ୍ତପୁରମରେ

Read more

କାଳିଆ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଅଧିକ ବ୍ୟୟବରାଦ କଲେ ସରକାର, ଅଧିକ ୩୨୩୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟବରାଦ କଲେ ସରକାର, ଉପକୃତ ହେବ ଆଉ ୩୨.୩୪ ଲକ୍ଷ କୃଷକ ପରିବାର, ୫୦ ଲକ୍ଷ କ୍ଷୁଦ୍ର ଓ ନାମମାତ୍ର ଚାଷୀ ଉପକୃତ ହେବେ, ୨୫ ଲକ୍ଷ ଭୂମିହୀନ ଚାଷୀ ମଧ୍ୟ ଲାଭବାନ ହେବେ, କାଳିଆ ଯୋଜନାରେ ମୋଟ ୭୫ ଲକ୍ଷ କୃଷକ ପରିବାର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ

Read more

ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା କାର, ୫ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ,୩ ଆହତ

ଚିତୁର: ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଚିତୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ରେଣିଗୁଣ୍ଟା ମଣ୍ଡଳ ପାଖରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଏବଂ ୩ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏକ କାର

Read more

୧୭୦ ଫୁଟ୍‌ ଗଭୀର ବୋରୱେଲରେ ଖସିପଡ଼ିଛି ୨ ବର୍ଷର ବାଳକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି

ସଙ୍ଗ୍‌ରୁର୍‌: ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ପଞ୍ଜାବର ସଙ୍ଗ୍‌ରୁର୍‌ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟାଏ ଗାଁରେ ୧୭୦ ଫୁଟ୍‌ ଗଭୀର ଗୋଟାଏ ମୁକୁଳା ବୋରୱେଲ ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷର ଜଣେ ବାଳକ

Read more