ଉନ୍ମୋଚିତ ହେଲା ରବିନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ‘The belated Bachelor party ‘

ଭୁବନେଶ୍ବର : ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲ ପାଲହାଇଟ୍ ଠାରେ ଯୁବ ପାଠକ ମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଯାଇଛି ଲେଖକ ରବିନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ପୁସ୍ତକ ‘The belated Bachelor party ‘।

Read more

ଆନ୍ଧ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଜଗନମୋହନ ରେଡ୍ଡି, ୨୫ ଜଣ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶପଥପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ESL ନରସିଂହନ, ସ୍ବାଧୀନତା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜଗନ ରଖିଲେ ୫ ଜଣ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ଏବେ ଇନ୍ଦୋରରୁ ଚାଲୁଥିବା ୩୯ଟି ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ମିଳିବ ମୁଣ୍ଡ ଓ ପାଦରେ ମାଲିସ ସୁବିଧା: ମାଲିସ୍‌ ପାଇଁ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ୧୦୦ ଟଙ୍କା, ରାତି ୧୦ଟାରୁ ସକାଳ ୬ଟା ଯାଏ ଏହି ସୁବିଧା ରହିବନାହିଁ, ଏହା ଦ୍ବାରା ରେଳବାଇର ପ୍ରତିବର୍ଷ ୨୦ ଲକ୍ଷର ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ହେବ, ପ୍ରଥମେ ପ୍ରତି ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ୩ରୁ ୫ ଜଣ ମାଲିସ୍‌କାରୀ ରହିବେ

Read more

ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ (ଏସବିଆଇ ) ପକ୍ଷରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ନିକଟରେ ରେପୋ ରେଟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ଏବେ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ (ଏସବିଆଇ

Read more

ଅନନ୍ତନାଗରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ: ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୃତ

ଶ୍ରୀନଗର: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର ଅନନ୍ତନାଗ  ଜିଲାରେ ଶନିବାର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ନୌଗାମ୍‌ ଶାହବାଦ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ୨-୩ ଜଣ

Read more

ଓଡ଼ିଶା ପରିବେଶ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ‘ପରିବେଶ ଦିବସ’ ପାଳିତ : ଉଦ୍ଦିଦ ବିଜ୍ଞାନୀ ଡ.ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ପରିବେଶବିତ୍‌ ସମ୍ମାନ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଉନ୍ନତ ବିଜ୍ଞାନ ଓ ପ୍ରଯୁକ୍ତି ବିଦ୍ୟା ପ୍ରୟୋଗରେ ଯେଉଁ ବିକାଶର ଧାରା ଅବ୍ୟାହତ ରହିଛି ତାହା ପ୍ରଦୂଷଣ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକୃତି ଓ ପରିବେଶର ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନରେ

Read more