ଆଗାମୀ ତିନିଟି ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ଅମିତ ଶାହା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ, ସେନାପତି ବି ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିର ଦମଦାର ଜିତ ପରେ ବିଜୟର ଏହି ରଥକୁ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ହେବାକୁ ଥିବା

Read more

ପୁଲିସ ପରିଚୟରେ ଲୁଟ୍‌ କରୁଥିବା ଡେଙ୍ଗା-ଗେଡ଼ା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୁଲିସ: ୧୦ ଲକ୍ଷର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଜବତ

କଟକ : ଓଡ଼ିଶା ପୁଲିସକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍‌ ଦେଇ ପୁଲିସ ପରିଚୟରେ ଲୁଟ୍‌ କରୁଥିବା ଡେଙ୍ଗା-ଗେଡ଼ା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଶେଷରେ କାବୁ କରିଛି କଟକ କମିସନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ। ପୁଲିସ କଟକରୁ

Read more

କୋରାପୁଟ ସେମିଳିଗୁଡ଼ାରେ ଏକତରଫା ପ୍ରେମର କରୁଣ ପରିଣତି, ନାବାଳକ ଦ୍ବାରା ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ଯୁବତୀଙ୍କର ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ମୃତ୍ୟୁ, ଜୁନ୍‌ ୧ରେ ସହପାଠିନୀଙ୍କୁ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଥିଲା ନାବାଳକ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସଂକଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ପଠାଯାଇଥିଲା

Read more

ମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଗସ୍ତରେ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ : ଗୁରୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଲେ

ନୀଳଗିରି : ମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ପିଲା ଦିନର ଗୁରୁ ତଥା ରାଜନୀତିରେ ପଥ ପ୍ରଦର୍ଶକ ତ୍ରିଲୋଚନ ସାହୁଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ସେ

Read more

ରଥଯାତ୍ରା ବେଳେ ପୁରୀକୁ ବସ୍‌ ସେବା ନେଇ RDCଙ୍କ ବୈଠକ, ପୁରୀକୁ ଚାଲିବ ଆଉ ୧୫୦ରୁ ୨୦୦ ଅଧିକ ବସ୍‌, ଭଡ଼ା ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ, ସବୁ ବସ୍‌ ଓ ୪ଟି ପ୍ରମୁଖ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଲାଗିବ ବସ୍‌ଭଡ଼ା ତାଲିକା, ବାଦାମବାଡ଼ି, ବରମୁଣ୍ଡା, ମାଳତି ପାଟପୁର ଓ ତାଳବଣିଆରେ ଲାଗିବ ତାଲିକା, ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଭିଡ଼ କମାଇବାକୁ ହେବ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ, ୮ ପରିବହନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଲେ ଆର୍‌ଡିସି ଅନିଲ ସାମଲ, ଜୁଲାଇ ୩,୪,୫ ଏବଂ ୧୧,୧୨,୧୩ ତାରିଖ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା

Read more

ଗିରିଶ କର୍ଣ୍ଣଡଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି କୋବିନ୍ଦ ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

ବେଙ୍ଗାଲୁର: ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଅଭିନେତା, ଲେଖକ ତଥା ନାଟ୍ୟକାର ଗିରିଶ କର୍ଣ୍ଣଡଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ। ରାଷ୍ଟ୍ରପତି କୋବିନ୍ଦ ତାଙ୍କ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍‌

Read more

ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ଏବେ ବି ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି: ନୀତିଶ

ପାଟନା: ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାର ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ନୀତିଶ | କେନ୍ଦ୍ର

Read more

୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଉଠାଣ କଲେ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ ଟିକସ!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଯଦି ଆପଣ ବର୍ଷକୁ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଉଠାଉଥାନ୍ତି,ତେବେ ଏଥର ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକସ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏଥିନେଇ କୌଣସି ନୂତନ

Read more