ନାନାଙ୍କୁ କ୍ଲିନ୍‌ ଚିଟ୍‌ ମିଳିବା ପରେ ଆଉ ଏକ ଆରୋପ ଲଗାଇଲେ ତନୁଶ୍ରୀ: କହିଲେ; କୃଷକଙ୍କ ନାଁରେ ଟଙ୍କା ଆଣି ନିଜେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି

ମୁମ୍ବାଇ : ଗତବର୍ଷ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତା ଅଭିନେତା ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଅସଦାଚରଣର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ହର୍ଣ୍ଣ ଓକେ ପ୍ଲିଜ୍‌ର ସେଟ୍‌ରେ

Read more

ଶୈଳବାଳା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦର ୩ୟ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶୈଳବାଳା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦର ୩ୟ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଦାବରୀଶ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ସଭାଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଅଛି। ସଂସଦର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସଭାପତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଗୌରଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ରଙ୍କ

Read more

ଗାଳ୍ପିକ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ପତିଙ୍କ ୯୩ତମ ଜନ୍ମୋତ୍ସବ ଓ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗାଳ୍ପିକ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ପତିଙ୍କ ୯୩ତମ ଜନ୍ମୋତ୍ସବ ଓ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ ତୀର ତରଙ୍ଗ, ଗୋକର୍ଣ୍ଣିକା, ଶିଳାଲିପି, ଯୁଗ ପ୍ରବର୍ତକ, ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଲେଖକ ସମ୍ମେଳନ

Read more

ମାଇଁ ସିଟି ଲିଙ୍କସ୍ ତରଫରୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ ଅପ୍‌ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଏକ ଉଦ୍ୟମିତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉଦ୍ୟୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ ଅପ୍ ଜୈବ ସମାଜ ସହିତ ଯୋଡିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ୟମିତା ଜ୍ଞାନର ଗୁରୁତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଗରୁକ କରିବାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ସମ୍ବାଦପତ୍ର ଅନୁଷ୍ଠାନ ମାଇଁ

Read more

ଜୁଲାଇ ୫ ବଜେଟ୍ ନିମନ୍ତେ ନର୍ଥ ବ୍ଲକରେ ‘ହାଲୱା ସେରିମନି’ ଅନୁଷ୍ଠିତ, ଯୋଗଦେଲେ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ ଜୁଲାଇ ୫ ତାରିଖ ଦିନ ସଂସଦରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟପାଳି ସରକାରର ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ। ଏଥିପାଇଁ

Read more

ଗୌହାଟୀର କାମରୂପରେ କାମାକ୍ଷା ଦେବୀଙ୍କ ଆମ୍ବୁବାଚୀ ମେଳା ଆରମ୍ଭ : ଏକତ୍ର ହୋଇଛନ୍ତି ସାରା ଦୁନିଆର ତାନ୍ତ୍ରିକ

ଶନିବାର ଜୁନ ୨୨ ତାରିଖରୁ କାମାକ୍ଷା ଦେବୀଙ୍କ ଆମ୍ବୁବାଚୀ ମେଳା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଭାରତର ୫୧ ଶକ୍ତିପୀଠ ମଧ୍ୟରୁ ଆସାମ ରାଜଧାନୀ ଗୌହାଟୀର କାମରୂପରେ ଅବସ୍ଥିତ କାମାକ୍ଷା

Read more

ମିସେସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ହୋମ୍‌ ମେକର ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ମିସେସ୍‌ କ୍ୱିନ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିତିଲେ ଓଡ଼ିଆ ବୋହୂ ପ୍ରତିମା

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ‘ମିସେସ୍‌ କ୍ୱିନ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ’ ଟାଇଟଲ୍‌ ହାତେଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବୋହୂ ପ୍ରତିମା ପଣ୍ଡା। ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହନ୍ତି। ଚାଇନା ସମେତ ଭାରତର

Read more

ଆଜି ଅପରାହ୍‌ଣ ୩ଟାରେ ବିଜେପିର ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ବୈଠକରେ ନିର୍ବାଚିତ ହେବେ ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା, ଯୋଗଦେବ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଓ ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂହ, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ସରୋଜା ପାଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗଦେବେ

Read more