ନିଟ୍‌ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓଜେଇଇ ନାମଲେଖା-କାଉନସିଂଲିଂ ପାଇଁ ନାମ ପଂଜିକରଣ କରିପାରିବେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନିଟ୍‌ (ୟୁଜି) ୨୦୧୯ରେ  ଓଡ଼ିଶା ଯୁଗ୍ମ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା (ଓଜେଇଇ)ରେ ନାମଲେଖା-କାଉନସିଂଲି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ନିଜର ନାମ ପଂଜିକରଣ କରିପାରିବେ। ଏମ୍‌ବିବିଏସ୍‌/ବିଡିଏସ୍‌ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଓଜେଇଇର

Read more

ମୟୂରଭଞ୍ଜର କରଞ୍ଜିଆ ସବ୍‌ଜେଲ୍‌ରୁ ଫେରାର କଏଦୀ ଗିରଫ, ଯାଜପୁର କାଳିଆପାଣିରୁ ଭଗବାନ ଟୁଡୁକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ, ଭଗବାନକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବାକୁ ଆବେଦନ କରିପାରେ ପୋଲିସ, ଜୁନ୍‌ ୧୬ରେ କରଞ୍ଜିଆ ଉପକାରାଗାରରୁ ଫେରାର ହୋଇଥିଲା କଏଦୀ

Read more

ବିଧାନସଭାରେ ଉଠିଲା ରାଜ୍ୟର ଦୁର୍ବଳ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା ପ୍ରସଙ୍ଗ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବିରୋଧୀ ବିଧାୟକଙ୍କ କକ୍ଷତ୍ୟାଗ, ବଡ଼ ହସ୍ପିଟାଲରେ BSKY ଲାଗୁ ହେଉ ନଥିବା ନେଇ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରଶ୍ନ, ଅଭିଯୋଗର ସମୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ରୁଲିଂ

Read more

ବାଲାକୋଟ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ର ‘ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ’ ସାମନ୍ତ ଗୋୟଲ ହେଲେ ‘ର’ ମୁଖ୍ୟ; କଶ୍ମୀର ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅରବିନ୍ଦ କୁମାର ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ବ୍ୟୁରୋର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବାଲାକୋଟ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ର ‘ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ’ ରହିବା ସହ ଏହାର ସଫଳ ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଏବଂ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବାଲାକୋଟ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌କୁ ଅଦ୍ଭୂତପୂର୍ବ ସଫଳତା

Read more

ନଦୀ ସଂଯୋଗୀକାରଣ ବିଲ୍‌କୁ ବିଜେଡିର ବିରୋଧ : ବିଧାନସଭାରେ ଶୂନ୍ୟ କାଳ ସମୟରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉତ୍‌ଥାପନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ନଦୀଗୁଡ଼ିକର ସଂଯୋଗୀକରଣ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଯେଉଁ ବିଲ୍‌ ସଂସଦରେ ଗୃହୀତ କରିବା ଲାଗି ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି, ତାହାକୁ ବିଜୁ ଜନତା

Read more