ଓଜେଇଇ ନାଁରେ ଜାଲ୍ ବିଜ୍ଞାପନ, ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବା ପାଇଁ ପଞ୍ଜିକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଛି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ଯୁଗ୍ମ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା

Read more

ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଲଘୁଚାପ : ଜୁଲାଇ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅର୍ଧାଧିକ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସତର୍କ ସୂଚନା : ଉପକୂଳରେ ୨୦୦ ମିମି ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଉତ୍ତର ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଲଘୁଚାପ। ୩୦ ତାରିଖ ବେଳକୁ ଲଘୁଚାପ ଅଧିକ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ଜୁଲାଇ ୧ରେ ଅବପାତରେ ପରିଣତ ହେବ। ଏହାର

Read more

୧,୨୦୦ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ନୁରଜହାଁ ଆମ୍ବ, ଗୋଟିଏ ଆମ୍ବର ଓଜନ ୩କିଲୋରୁ ଅଧିକ

ଗାନ୍ଧିନଗର: ଆପଣ କେବେ ୧,୨୦୦ ଟଙ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ଆମ୍ବ କିଣିଛନ୍ତି? ନା ଏମିତି ଆମ୍ବ କେବେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିବେ? ଗୁଜୁରାଟରେ ଏଇ କିଛିଦିନ ହେବ ଏଭଳି ଆମ୍ବ

Read more

ଭାରତରେ ସୁନାଦର ୧୦ ଗ୍ରାମ ପିଛା ୧୮୦ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଯୋଗୁଁ ଭାରତରେ ସୁନାଦର ବଢିଚାଲିଛି । ଆଜି ସୁନା ୧୦ ଗ୍ରାମ ପିଛା ୧୮୦ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ୩୪,୩୫୦

Read more

ରାଜ୍ୟର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜିଠାରୁ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖୀ ଆଶଙ୍କା ରହିଛି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର ଦକ୍ଷିଣ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ। ଏଥିସହିତ ଉତ୍ତର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡ଼ିଶା, ନୂଆପଡ଼ା, ବଲାଙ୍ଗୀର, ସୋନପୁର, ଯାଜପୁର, ଭଦ୍ରକ,

Read more