ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ଅତିରିକ୍ତ ୧୦ ହଜାର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ: ପ୍ରତି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ଜାତୀୟ ପତାକା ହେବ ଉତ୍ତୋଳନ

ଶ୍ରୀନଗର : ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରକୁ ୧୦ ହଜାର ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ପଠାଯିବା ଯିବା ନେଇ ନାନା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ତେବେ ଏବେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ, କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସ୍ବାଧୀନତା

Read more

କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଆଜି ୨୬ତମ ଜନ୍ମଦିନ : ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ହଟ୍‌ ଲୁକ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡର ହଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଆଜି ନିଜ ୨୬ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା କିଆରାଙ୍କ

Read more

ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟ୍‌ ହେଲେ ୮୨୮୦୩୩୮୩୦୦ ନମ୍ବରରେ ସିଧା ସୂଚନା ଦିଅନ୍ତୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚାରି ଚାରିଟି ଲୁଟ୍ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କମିଶନରେଟ୍ ପୁଲିସକୁ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଛନ୍ତି।

Read more

କ୍ୟାନସର ଚିହ୍ନଟ ପାଇଁ ଏସ୍‌ସିବିରେ ଖୋଲିଲା ମଲିକ୍ୟୁଲାର ଜେନୋମିକ୍ସ ଲ୍ୟାବ୍

କଟକ : କ୍ୟାନସର ଭଳି ମାରାତ୍ମକ ରୋଗର ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ତରରେ ଚିହ୍ନଟ ଲାଗି ଏସ୍‌ସିବି ମେଡିକାଲରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଛି ମଲିକ୍ୟୁଲାର ଜେନୋମିକ୍ସ ଲାବୋରୋଟାରୀ। କ୍ୟାନସର ରୋଗ ଭଳି

Read more

‘ସାଇକୋକିଲର’ ନାରାୟଣ ସାହୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଲେ-ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି

ନୟାଗଡ଼ : କଟକ ଟ୍ରିପଲ୍‌ ମର୍ଡର ଅଭିଯୋଗରେ ସାଇକୋକିଲର୍‌ କୁହାଯାଉଥିବା ନାରାୟଣ ସାହୁଙ୍କୁ କମିଶରେଟ୍‌ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ପୁଲିସ ତାକୁ

Read more

ରାଜଧାନୀରେ ସିରିଜ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ପରେ ପୋଲିସ କମିସନରଙ୍କ ବୈଠକ: ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହ କମିସନର ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଆଲୋଚନା, ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ପୋଲିସକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଯୁବକ, ପୋଲିସ ସହ ରାତିରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରିବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକ

Read more

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରେ ଗୋଦାବରୀ ନଦୀ ଜଳସ୍ତର ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଟପିଛି: ୨୬ଟି ଗାଁ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସମ୍ପର୍କ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରେ ଗୋଦାବରୀ ନଦୀ ଜଳସ୍ତର ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଟପିଛି। ଉପର ମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାଯୋଗୁ ବନ୍ୟା ଜଳ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଗାଁ ଗୁଡ଼ିକରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଫଳରେ

Read more