ମୁମ୍ବାଇରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଢେଙ୍କାନାଳର ନାବାଳିକା: ୨ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ ନାଁରେ ମୁମ୍ବାଇ ପଠାଇଥିଲେ ଘରଲୋକେ, ନାବାଳିକାକୁ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ, ନାବାଳିକାକୁ ଶିଶୁ ମଙ୍ଗଳ କମିଟିକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ

Read more

ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ସରକାରଙ୍କ ଟଙ୍କାଦିଆ ଯୋଜନା ବିରୋଧରେ ମାମଲା: ଜନସ୍ବାର୍ଥ ମାମଲାରେ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ୬ ରାଜ୍ୟ ଆନ୍ଧ୍ର, ତେଲଙ୍ଗାନା, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ, କର୍ଣ୍ଣାଟକକୁ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟଙ୍କ ନୋଟିସ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଓ ନିର୍ବାଚନ କମିସନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ SCଙ୍କ ନୋଟିସ୍‌,ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କିଷାନ ଯୋଜନା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଓ କାଳିଆ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌, ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ତେଲଙ୍ଗାନାର ଅର୍ଥନୀତିଜ୍ଞ ପି. ପୋଲାରାଓ

Read more

ହାଇକୋର୍ଟରେ ବରୀ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମାମଲା: ବିଧାୟିକା ସୁନନ୍ଦା ଦାସଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତଥ୍ୟ ଲୁଚାଇବା ଅଭିଯୋଗ, ଆପରାଧିକ ମାମଲାକୁ ସତ୍ୟପାଠରେ ଦର୍ଶାଇ ନଥିବା ଅଭିଯୋଗ: ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ପରାଜିତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଶ୍ବରଂଜନ ମଲ୍ଲିକ, ନିର୍ବାଚନକୁ ଅସିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା ସହ ସାନି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆବେଦନ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀ ଗଲେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ: କଂଗ୍ରେସର ଭେଟେରାନ ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ନିରଞ୍ଜନ , ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିରଞ୍ଜନ ଭେଟିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ଓଡ଼ିଶାର ଆଉ କିଛି ତୁଙ୍ଗ ନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ଡକରା, ଛତିଶଗଡ଼ ପିସିସି ସଭାପତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

Read more

ପୁରୀ ଶ୍ରୀନଅରରେ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ୱେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ଉନ୍ମୋଚିତ: http://shreejagannath.in ୱେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ଉନ୍ମୋଚନ କଲେ ଗଜପତି ମହାରାଜ, ୱେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ରେ ହିନ୍ଦୀ, ଓଡ଼ିଆ, ବଙ୍ଗଳା ଓ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାରେ ତଥ୍ୟ ଅଛି । ଜଗନ୍ନାଥ ଚେତନା, ସଂସ୍କୃତି, ବେଶ ସମ୍ପର୍କରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି

Read more

ବିଜେଡ଼ିର ସୋନମ୍‌ ପଲେଇ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର:  ବିଜେଡ଼ିର ସୋନମ୍‌ ପଲେଇ  ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।   ଖାଲି ପଡ଼ିଥିବା ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ଆଜି (ମଙ୍ଗଳବାର)

Read more

+୨ କଟ୍‌ ଅଫ୍‌ ମାର୍କ ତାଲିକା: କଳାରେ ବିଜେବି, ବାଣିଜ୍ୟରେ ଗୋପାଳପୁର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ବିଜ୍ଞାନରେ ରେଭେନ୍ସା ଆଗରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଏବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର କଟ୍‌ ଅଫ୍‌ ମାର୍କ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। କଳାରେ ବିଜେପିର କଟ ଅଫ୍‌

Read more

ମାଲକାନଗିରି ମେଡିକାଲର ଟିକ୍‌ଟକ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ମାମଲା, କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କଲେ CDMO ଅଜିତ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ଡାକ୍ତରଖାନାର ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ସ୍ଥାନକୁ ମୋବାଇଲ ନେବାକୁ ମନା, ICU, SNCU, ଲେବରରୁମ୍ କୁ ମୋବାଇଲ ନେବାକୁ ମନା

Read more