ଓଡିଶାରୁ ଏକମାତ୍ର ସାଂସଦ ଭାବେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ମିଳିନି ସରକାରୀ ଆବାସ ସହ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକୋଷ୍ଠ : ଓଡିଶା ଭବନରେ କଟୁଛି ଦିନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ପାଇବାର ମାସକ ପରେ ବି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବାଲେଶ୍ୱର ସାଂସଦ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ସରକାରୀ ଆବାସଟିଏ ମିଳିପାରିନାହିଁ | ଯାହାଫଳରେ ଓଡିଶା

Read more

ଆଖିକୁ ନେଇ ଜାଣନ୍ତୁ ୫ଟି କଥା : ଚକ୍ଷୁବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ କରନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଖି ହେଉଛି ଶରୀରର ଏକ ଖୁବ୍‌ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଂଶ। ଏହାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ କିଏ କେତେ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି। ତେବେ ଆଖିକୁ ନେଇ ଦିଆଯାଉଥିବା

Read more

ନବୀନ ନିବାସକୁ ବିଜେଡି ବିଧାୟକମାନଙ୍କୁ ଡାକରା, ସକାଳ ୧୦ଟା ୩୦ରୁ ହେବ ବିଜେଡିର ଘନଘନ ବୈଠକ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମେ ନବନିର୍ବାଚିତ ଓ ପରେ ପୁରୁଣା ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ହେବ ଆଲୋଚନା, ଦଳର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସ୍ଥିତି, ପୌର ଓ ପାଟକୁରା ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହୋଇପାରେ ଆଲୋଚନା

Read more

ଇତିହାସ ପାଲଟିଲା ଛାଡ଼ପତ୍ର : ‘ଆମାଜନ୍‌ର’ ନିର୍ମାତା ଜେଫ୍‌ ବେଜୋସ୍‌ ପତ୍ନୀ ମ୍ୟାକ୍‌କେଞ୍ଜି ବେଜୋସ୍‌ଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଅର୍ଥ ବାବଦରେ ଦେଲେ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରରେ ୩୮ ବିଲିୟନ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଶ୍ୱର ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ତଥା ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନି ‘ଆମାଜନ୍‌ର’ ନିର୍ମାତା ଜେଫ୍‌ ବେଜୋସ୍‌ ୨୬ ବର୍ଷ ବୈବାହିକ ଜୀବନ କାଟିବା ପରେ ପତ୍ନୀ ମ୍ୟାକ୍‌କେଞ୍ଜି ବେଜୋସ୍‌ଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର

Read more

ମୁମ୍ବାଇରେ ଭୟଙ୍କର ବର୍ଷା, ୩୫ ମୃତ, ୨୦୩ ବିମାନର ଉଡ଼ାଣ ରଦ୍ଦ : ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୯୪୪ ମିମି ବର୍ଷା ରେକର୍ଡ

ମୁମ୍ବାଇ: ଗତ ୧୪ ବର୍ଷରେ ସବୁଠାରୁ ଭୟଙ୍କର ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଦେଶର ଆର୍ଥିକ ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇ ବେହାଲ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଅଂଚଳ ଜଳମଗ୍ନ

Read more

ବିଧାନସଭା ଗୃହ ଭିତରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ବାଜିବା ଏଣିକି ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିଧାୟକ ଓ ମନ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିବ। ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ପାତ୍ର ଆଜି ଏନେଇ ବିଧାୟକମାନଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଛନ୍ତି। ଗୃହ ଭିତରେ ଯଦି କାହାରି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ବାଜେ, ତାକୁ ଜବତ କରିବାକୁ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବେ ବୋଲି ଆଜି ବିଧାୟକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

Read more