ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବାଣପୁରରେ ରଥଟଣା ବେଳେ ଅଘଟଣ: ରଥ ଚକ ତଳେ ପଡ଼ି ୭ ବର୍ଷର ସୁନୀଲ ପାତ୍ର ମୃତ, ଭୁବେନଶ୍ବରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ବେଳେ ସୁନୀଲର ମୃତ୍ୟୁ, ବାଣପୁର ଥାନା ଆଗରେ ବାଳକର ମୃତଦେହ ରଖି ବିକ୍ଷୋଭ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

Read more

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହି ଗିଲ୍ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ କଲେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା : ଲିଭଇନରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ବି ଅଛି

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହି ଗିଲ୍ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଲିଭ ଇନ୍

Read more

ପୁରୀ: ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟର ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ରଥ ଟଣା, ୪ଟାରେ ରଥ ଟଣା ପାଇଁ ନିର୍ଘଣ୍ଟ ଥିଲା, ୨ଟା ୧୫ରେ ରଥଟଣା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

ପୁରୀ : ଭକ୍ତଙ୍କ ସବୁ ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟିଲା। ପୁରୀରେ ରଥରେ ବସି ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଶ୍ରୀଜିଉ। ଏଠାରେ ରଥଟଣା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

Read more

ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିରେ ଖୋଲିଲା ସ୍ଲିମ୍‌ ଓ ୱେଲ୍‌ନେସ୍‌ କ୍ଲିନିକ ‘CHARM’

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିରେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଆସିଛି ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ | ଫ୍ୟାସନ୍‌ ଓ ଗ୍ଲାମରର ଚାହିଦା ବଢିବା

Read more

ବରୀ ବିଧାୟିକା ସୁନନ୍ଦା ଦାସ, ବାରବାଟୀ-କଟକ ବିଧାୟକ ଇଂ.ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ, ରେମୁଣା ବିଧାୟକ ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ପରିଡା, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଭୁ ଜାନିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ମାମଲା, ସଭ୍ୟପଦ ରଦ୍ଦ ଓ ସାନି ନିର୍ବାଚନ ଦାବି, ସତ୍ୟପାଠରେ ତ୍ରୁଟି ଥିବା ଅଭିଯୋଗ

Read more

ଆଜି ରଥଯାତ୍ରାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଅଭିମାନ’ ଏବଂ ‘ସେଲ୍‌ଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି’ ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଦୁଇଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହି ଦୁଇଟି ସିନେମା ହେଲା ‘ଅଭିମାନ’ ଏବଂ ‘ସେଲ୍‌ଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’। ‘ଅଭିମାନ’ର ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ସୀତାରାମ

Read more

ଆଜି କେମିତି ଯିବେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର, କେଉଁଠି ରଖିବେ ଗାଡ଼ି ଓ କେମିତି ଫେରିବେ, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ

ପୁରୀ : ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଘୋଷଯାତ୍ରା। ଏଥିପାଇଁ ନୀତିକାନ୍ତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭକ୍ତଙ୍କ ସମାଗମକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବ୍ୟାପକ ଟ୍ରାଫିକ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରାଯାଇଛି। ଏଥିପାଇଁ

Read more