ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ୬ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟରେ ନୂଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ୬ଟି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟରେ ନୂଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ୫ଜଣ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ(ସିଡିଏମଓ)ଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପାହ୍ୟାକୁ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପିର ସଦସ୍ୟତା ସଂଗ୍ରହ ଅଭିଯାନ: ଅଭିଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଓ ଅଶ୍ବିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ଉପସ୍ଥିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଡ଼ିଶାରେ ୩୬ ଲକ୍ଷ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଏହାକୁ ୪୫ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯିବ: ବିଜେପି

Read more

ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ବଲାଙ୍ଗିର ପାଟଣାଗଡ଼ ବିଧାୟକ ସରୋଜ ମେହେର: ଆଜି ସକାଳେ ସରୋଜଙ୍କ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର କରିଥିଲେ ADJ କୋର୍ଟ, ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ୨ ଜାମିନଦାରଙ୍କ ବଦଳରେ ମିଳିଥିଲା ଜାମିନ, JEଙ୍କୁ ବସ୍‌ଉଠ ଘଟଣାରେ ଗତ ୨୪ରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ବିଧାୟକ

Read more

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ କାର୍ଡ ଦେଲେ ସବୁ ବିଭାଗର ମନ୍ତ୍ରୀ: ୭ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ପୂର୍ବରୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା ନିର୍ଦେଶ, ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ନେଇ ରିପୋର୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା

Read more

ସାମାଜିକ ସଙ୍ଗଠନ ହେଲ୍ପମେଟ୍‌ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଗ୍ରଣୀ ସେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ହେଲ୍ପମେଟ୍‌ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ସ୍ଥାନୀୟ ଜୟଦେବ ଭବନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଅଛି| ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ମାନ୍ୟବର

Read more