ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ଗତକାଲି କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିଥିବା ଗୋଆର ୧୦ ବିଧାୟକ

ପାନାଜୀ : ଆଜି ଗୋଆର କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ କାବଲେକରଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୧୦ ଜଣ କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ଶାସକ ବିଜେପିରେ ମିଶିଛନ୍ତି

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ସାଧାରଣ, ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବସ୍‌ ଭଡ଼ା ୧ ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ, ଏସି ଡିଲକ୍ସ ବସ୍‌ ଭଡ଼ା ୨ ପଇସା ବୃଦ୍ଧି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅହେତୁକ ଡିଜେଲ୍‌ ଦରରେ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବସ୍‌ ଭଡ଼ା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଆଧାରରେ ସାଧାରଣ, ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବସ୍‌ ଭଡ଼ା ପ୍ରତି

Read more

ବାଲେଶ୍ବର ବସ୍ତା ଥାନା ଶ୍ରୀରାମପୁର ଷ୍ଟେଟ୍‌ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଡକାୟତି: ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ୪୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବ୍ୟାଙ୍କର ବାହାର ପଟୁ ତାଲା ପକାଇ ୫ ଡକାୟତ ଫେରାର, କଲେଜ ପିଲାଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ ସଶସ୍ତ୍ର ଡକାୟତ, ୨ଟି କଳା ପଲ୍‌ସର ବାଇକ୍‌ରେ ଆସିଥିଲେ, ବଙ୍ଗଳାରେ କହୁଥିଲେ

Read more

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ସଙ୍କଟ ଉପରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଶୁଣାଣି, ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ୧୦ ବିଧାୟକଙ୍କୁ SCଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ, ବାଚସ୍ପତିଙ୍କୁ ଭେଟି ଚାହିଁଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ଦେଇପାରିବେ: SC

Read more

ଆପଦକାଳୀନ ପାଣ୍ଠିରୁ କାଳିଆ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରାଯିବ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ପରିଷଦର ଅନୁମୋଦନ ସୂଚନା

Read more

ସୁଦର୍ଶନଙ୍କୁ ଆଉଜି ବିଶ୍ରାମ ନେଉଥିବା ବରିଷ୍ଠ ଦଇତାପତି ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ଦାସମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ, ଫଟୋ କେବେକାର ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ, ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆଲୋଡ଼ନ, ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରେମୀଙ୍କ ନିନ୍ଦା

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ପାଟକୁରା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେଡିର ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ତାଲିକା

୪୦ ଜଣିଆ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ତାଲିକାରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ପ୍ରମୀଳା ମଲ୍ଲିକ, ପ୍ରଫୁଲ ମଲ୍ଲିକ, ଶଶିଭୂଷଣ ବେହେରା, ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର, ପ୍ରତାପ କେଶରୀ ଦେବ, ପ୍ରତାପ

Read more

ରାଉରକେଲା ଷ୍ଟିଲ୍‌ପ୍ଲାଣ୍ଟର ଇଡି ରାଜବୀର ସିଂଙ୍କୁ CBI ନୋଟିସ, ବୋକାରୋ ଷ୍ଟିଲପ୍ଲାଣ୍ଟ ସିଇଓ ଅନୁତୋଷ ମୈତ୍ରଙ୍କୁ ବି CBI ନୋଟିସ, ଉଭୟଙ୍କୁ ରାଉରକେଲା CBI କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ହାଜର ପାଇଁ ନୋଟିସ, କମ୍ପାନି ଟଙ୍କାରେ ଅନୁତୋଷ ଝିଅ ବାହାଘର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା, ଅନୁତୋଷଙ୍କୁ ରାଜବୀର ସହଯୋଗ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା, ଘଟଣାରେ ଆଉ ୪ ଜଣ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ସୂଚନା

Read more