ଆସନ୍ତା ୧୭ରୁ କଟକରେ ରାଜ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ଟେବୁଲ ଟେନିସ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍‌: ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୁଲି ଦେଖିଲେ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରୀ ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା, ଜବାହାରଲାଲ ନେହରୁ ଇଣ୍ଡୋର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସମୀକ୍ଷା କଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ଅଗଷ୍ଟ ୮ରେ ରାଜ୍ୟର ୧.୪୨ କୋଟି ପିଲା ଖାଇବେ କୃମି ଔଷଧ: ଜାତୀୟ କୃମିନାଶକ ଦିବସ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସମନ୍ବୟ କମିଟି ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁଆଯିବ କୃମି ଔଷଧ, ଅଗଷ୍ଟ ୮ରେ ଔଷଧ ଖାଇ ନଥିଲେ ୧୬ ତାରିଖରେ ପୁଣି ଥରେ ଦିଆଯିବ

Read more

ମୃଦୁଗୁଞ୍ଜନ ନୃତ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦ୍ୱାରା ସପ୍ତରଙ୍ଗ ନୃତ୍ୟ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସ୍ଥାନୀୟ ଭଞ୍ଜକଳା ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ମୃଦୁଗୁଞ୍ଜନ ନୃତ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦ୍ୱାରା ସପ୍ତରଙ୍ଗ ନୃତ୍ୟ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି୤ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ମାନ୍ୟବର ବିଧାୟକ

Read more

ଆର୍‌.କେ ମାର୍ବଲ୍ସର ନୁତନ ଟାଇଲ୍‌ ଓ ମାର୍ବଲ ସୋରୁମ୍‌ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ : ରାଜ୍ୟର ସର୍ବବୃହତ ସୋରୁମ୍‌ର ମାନ୍ୟତା ହାସଲ କରିବ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆଜି ରାଜ୍ୟର ସୁପରିଚିତ ଆର୍‌.କେ ମାର୍ବଲ୍ସ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ସର୍ବବୃହତ ଟାଇଲ୍‌ ଓ ମାର୍ବଲ ସୋରୁମ୍‌ ଖୋଲାଯାଇଛି| ରାଜଧାନୀର ଅନ୍ୟତମ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଅଞ୍ଚଳ ଭାବେ

Read more

ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୬ ଏବଂ ୧୭ ତାରିଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣା ନୃତ୍ୟ ଉତ୍ସବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁରୁ ଦେବ ପ୍ରସାଦ ଦାସ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ତରଫରୁ ମହାନ ନୃତ୍ୟଗୁରୁ ଦେବ ପ୍ରସାଦ ଦାସଙ୍କର ୩୩ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକୀ ଉପଲକ୍ଷେ ଚଳିତ ମାସ ଜୁଲାଇ ୧୬ ଏବଂ

Read more

ରାଜ୍ୟର ସର୍ବବୃହତ ଟାଇଲ ଓ ମାର୍ବଲ ସୋରୁମ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସ୍ଥାନୀୟ ନୟାପଲ୍ଲୀଠାରେ ଆର.କେ.ମାର୍ବଲ୍ସ କମ୍ପାନୀର ବୃହତ୍ ଦୁଇମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ଶୀତତାପ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଟାଇଲ ସୋରୁମ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି| ଏହି ଉଦ୍‌ଘାଟିନୀ ଉତ୍ସବରେ ସୋରୁମ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ

Read more

୨. ୫ ଲକ୍ଷ ଲିଟର ପାଣି ନେଇ ଆଜି ମରୁଡ଼ି ପ୍ରପୀଡ଼ିତ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରେଳ

ଚେନ୍ନାଇ: ୨. ୫ ଲକ୍ଷ ଲିଟର ପାଣି ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରେଳ ମରୁଡ଼ି ପ୍ରପୀଡ଼ିତ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିବ। ଦକ୍ଷିଣ ରେଳବାଇ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ

Read more

ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଆଜି ପ୍ରଶ୍ନୋତ୍ତର କାଳରେ ଗୃହରେ ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି କ୍ରୀଡାମନ୍ତ୍ରୀ ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା ।

Read more