‘ସୁପର-୩୦’ରେ ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ କମାଲ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର କଲେକସନ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମା ‘ସୁପର-୩୦’ ଗତକାଲି ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଅଭିନୟରେ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଦୁବାଇକୁ ସିଧାସଳଖ ବିମାନ ସେବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଦୁବାଇକୁ ସିଧାସଳଖ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଓ ସହର

Read more

ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜନ୍ମହେଲା ବଡ଼ବାବୁଙ୍କ ପିଲା : ଜନସଚେତନତା ଓ ସରକାରୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାଇବାକୁ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ

ମାଲକାନଗିରି: ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜନ୍ମନେଲା ବଡ଼ବାବୁଙ୍କ ପିଲା । ସନ୍ତାନ ପ୍ରସବ ପାଇଁ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ବାଛିଲେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳ । ଆଜିକାଲି ଲୋକେ ପାଣି ପରି

Read more

ଏଣିକି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହେବ ଓଡ଼ିଶା ଶିକ୍ଷକ ଯୋଗ୍ୟତା ପରୀକ୍ଷା-OTET, ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଏଜେନ୍ସିକୁ ଦିଆଯିବ ଦାୟିତ୍ବ, ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍‌ ଯୋଗୁଁ ବାତିଲ ହେବା ପରେ ବୋର୍ଡର ନିଷ୍ପତ୍ତି

Read more

ନାଲ୍‌କୋ କୁ ମିଳିଲା ୨୦୧୯ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଗୋଲ୍ଡେନ୍‌ ପିକକ୍‌ ପରିବେଶ ପରିଚାଳନା ପୁରସ୍କାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅବସ୍ଥିତ ପଞ୍ଚପଟ୍ଟମାଳୀ ବକ୍ସାଇଟ୍‌ ଖଣି ପରିବେଶ ପରିଚାଳନା ଓ ସଂରକ୍ଷଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନାଲ୍‌କୋର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଗୋଷ୍ଠୀବିକାଶ ତଥା ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ନିରନ୍ତର ଉନ୍ନତି

Read more

ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଓ.ଟି.ଇ.ଟି ପରୀକ୍ଷା, ଜୁଲାଇ ୧୫ରୁ ୨୬ ଯାଏ ଅନ୍‌ଲାଇନରେ କରିହେବ ଆବେଦନ, ଜୁଲାଇ ୨୯ ଅପରାହ୍‌ଣ ୪ଟା ଯାଏ ଅନ୍‌ଲାଇନରେ ଦାଖଲ କରିହେବ ଫି, ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ସଭାପତିଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ରଥ ଉପରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ସୁନାବେଶ, ମହଣ ମହଣ ସୁନା ଆଭୁଷଣ ଲାଗି ହେବେ ମହାପ୍ରଭୁ, ଦୁଇ ପୟର, ଦୁଇ ଭୁଜ, କିରିଟି ସମେତ ୩୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଅଳଙ୍କାର ଲାଗି ହେବ, ରଥ ଉପରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଧୂପ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ସୁନାବେଶ, ରାତି ୧୧ ଯାଏ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ସୁନାବେଶ ଦର୍ଶନ କରି ପାରିବେ ଭକ୍ତ

Read more