ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ନୂଆ ରାଜ୍ୟପାଳ ହେଲେ ଓଡ଼ିଶାର ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ବିଶ୍ବଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାବେ ବରିଷ୍ଠ ଭାଜପା ନେତା ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କୁ ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ

Read more

ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜୟ ଉପଲକ୍ଷେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫୋଟପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜୟ ଉପଲକ୍ଷେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫୋଟପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ସ୍ଥାନୀୟ ଅଭିଲେଖାଗାର ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି୤ ଏହି ଅବସରରେ ଓଡିଶା ପ୍ରମୁଖ ଶାସନ ସଚିବ,

Read more

ସୋମବାର ଫିଲ୍ମ ‘ଓ୍ବାର’ର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି ଏହି ଦୁଇଜଣ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଆକ୍ସନ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର

ମୁମ୍ବାଇ: ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ ଓ ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଂ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ‘ଓ୍ବାର’ ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହା ହିଟ୍‌ ହେବା ବହୁ ସମ୍ଭାବନା

Read more

ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀର ଗାଧୁଆ ତୁଠରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଟାଣି ନେଇଗଲା କୁମ୍ଭୀର । ନଦୀ କୂଳରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର

Read more

ବିଧାନସଭାରେ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ସୂଚନା, ପିଏମଜିଏସଓ୍ଵାଇରେ ହେଉଥିବା ରାସ୍ତାର ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ଯାଞ୍ଚ ହେଉଛି, ଅବହେଳା କରୁଥିବା ଠିକାଦାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେଉଛି, ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଟୋଲ୍ ଫ୍ରି ନମ୍ବର 9437034321 ଜାରି, ଦୁର୍ନୀତି ନେଇ ଲୋକମାନେ ସିଧାସଳଖ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଅଭିଯୋଗର ୭ ଦିନରେ ତଦନ୍ତ, ୬୦ ଦିନରେ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

Read more