ଓଡ଼ିଶା ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ ପାଇଁ କ୍ରୀଡ଼ା ବିଭାଗ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ସକ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ ମଧ୍ୟରେ MOU: ଲୋକସେବା ଭବନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ #MOU ସ୍ବାକ୍ଷରିତ, ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ MOU ସ୍ବାକ୍ଷରିତ, ଓଡ଼ିଶା ଯୋଗାଇଦେବ ଭିତ୍ତିଭୂମି, ଇଣ୍ଡିଆନ ସୁପର ଲିଗ୍‌ରେ ଖେଳିବ ଓଡ଼ିଶା ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ ଟିମ୍

Read more

ବିଶ୍ବ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାମ୍ପିଅନ ଅଶ୍ବଥ ନାରାୟଣ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ: ଲୋକସେବା ଭବନରେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅଶ୍ବଥଙ୍କୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଓ କୋଚ୍ ରଜତଙ୍କୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର

Read more

ବାଲେଶ୍ବର ରସାଳପୁର ଯଦୁନାଥ କଲେଜରେ ମାର୍‌ପିଟ, ସିନିଅର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଜୁନିଅର ଛାତ୍ର ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ, +୩ ଶେଷ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ +୨ର କିଛି ଛାତ୍ର, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ +୩ ଶେଷ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର, ମାଡ଼ ମାରିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

Read more

ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲାଗୁ ହେବ ନୂଆ ମୋଟର ଯାନ ଆଇନ, ଜାଣନ୍ତୁ; କେଉଁ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କଲେ କେତେ ଜରିମାନା ରହିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସନ୍ତା କାଲିଠାରୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲାଗୁ ହେବ ନୂଆ ମୋଟର ଯାନ ଆଇନ । ସଂସଦର ଗତ ବଜେଟ ଅଧିବେଶନରେ ଏହି ବିଲଟି ସଂସଦର

Read more

ରାସନ କାର୍ଡ ସହ ଆଧାର କାର୍ଡ ସଂଯୋଗ ତାରିଖ ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ଯାଏ ବୃଦ୍ଧି, ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍‌ ୮୬ ଲକ୍ଷ ୩୬ ହଜାର ୫୪୪ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଛନ୍ତି, ଏବେ ବି ୨ ଲକ୍ଷ ପରିବାର ଆଧାର କାର୍ଡ ସଂଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି, ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଓ ଖାଉଟି କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ସୂଚନା, କାଲିଠୁ ନୂଆ ପଦ୍ଧତିରେ ଦିଆଯିବ ରାସନ୍‌

Read more

ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା; ଏ ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ଵାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପାଇଁ ୟେଲୋ ଓ୍ଵାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଶନିବାର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

Read more