ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡରା ଅଞ୍ଚଳରେ ସେଫ୍ଟିକ୍ ଟାଙ୍କି ଫଲ୍ସ ଖସି ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବଡ ଧରଣର ଅଘଟଣ | ମଂଚେଶ୍ୱର ଥାନା ପାଣ୍ଡରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘର ତିଆରି କାମରେ

Read more

ପଶ୍ଚିମ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରେ ଥିବା ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଜିଅନ୍ତା କୁମ୍ଭୀରଙ୍କୁ ଆଉଁସିବା ସହ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ଖୁଆଇଲେ ରସଗୋଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରୁ ବିଦେଶ ଏବେ ପ୍ରତାପ ନନାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। କାରଣ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ପଶ୍ଚିମ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ହାଇଓ୍ଵା ଧକ୍କାରେ ଜାତୀୟ ସାହସିକତା ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଛାତ୍ର ସିତୁ ମଲିକ ଓ ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ ମଲିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ରାଜନଗର ଥାନା ଡାଙ୍ଗମାଳ ରାସ୍ତାର ଜରି ଛକରେ ହାଇଓ୍ଵା ଧକ୍କା ଦେବାରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ୨ ଜଣ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ

Read more

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ; ଆଫ୍ରିକୀୟ ଦେଶ ଗୁଏନା ସହ ତିନିଟି ଏମଓୟୁ ସ୍ଵାକ୍ଷର କଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ଆଫ୍ରିକୀୟ ଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିବା କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆଜି ଗୁଏନାରେ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ଭାବରେ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏସ୍‌ପ୍ଲାନେଡ୍‌ ୱାନ୍‌ ମଲ୍‌ରେ ଆପଲ୍‌ ପ୍ରିମିୟମ ରିସେଲର ଷ୍ଟୋର୍‌ “ଆଇଡେଷ୍ଟିନି” ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡିଶାର ପ୍ରଥମ ଆପଲ୍‌ ପ୍ରିମିୟମ ରିସେଲର ଷ୍ଟୋର୍‌ “ଆଇଡେଷ୍ଟିନି” ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏସ୍‌ପ୍ଲାନେଡ୍‌ ୱାନ୍‌ ମଲ୍‌ରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି| ଏହି ଅବସରରେ ଓଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ

Read more

କଟକ-ଜଗତସିଂପୁର ରାସ୍ତାର ହାଜିପୁର ନିକଟରେ ଓଲଟିଲା ‘ଅଭିରାମ’ ବସ୍, ୧୫ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ଜଗତସିଂହପୁର : କଟକରୁ ଜଗତସିଂପୁର ଯାଉଥିବା ‘ଅଭିରାମ’ ନାମକ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ହାଜିପୁର ନିକଟରେ ଓଲଟି ପଡିଛି। ଫଳରେ ବସ୍ ରେ ଯାତ୍ରା

Read more

କୁନ୍ଦୁଲି ମାମଲାରେ ୩୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତଦନ୍ତ ସାରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

କଟକ : କୁନ୍ଦୁଲି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଏବଂ ପୀଡିତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୩୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତଦନ୍ତ ସାରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ହାଇକୋର୍ଟ । ତଦନ୍ତ ସନ୍ତୋଷଜନକ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରୁ ଶିକୁଳି ଓ କଡା ବନ୍ଧା ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଶିକୁଳି ଓ କଡା ବନ୍ଧା ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରୁ ନାବାଳକକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ

Read more