ହଟ୍‌ ମଣ୍ଡ୍‌ ମିସେସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲଡ୍‌ ୱାଇଡ୍‌ ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସାଗରିକା

ଭୁବନେଶ୍ବର: ହଟ୍‌ ମଣ୍ଡ୍‌ ମିସେସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲଡ୍‌ୱାଇଡ୍‌ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଫାଇନାଲ୍‌କୁ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସାଗରିକା ସ୍ବାଇଁ। ଆଗ୍ରାରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ କୃତିତ୍ବ ଅର୍ଜନ

Read more

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୁନ୍ଦୁଲି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ବିଧାନସଭାରେ ଉପସ୍ଥାପିତ

ବିଧାନସଭାରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେଲା ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୁନ୍ଦୁଲି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ । ମାମଲାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ବିଧାନସଭାରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି ଗୃହ

Read more

ପୁଅ ବୋହୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା କ୍ଷେତ୍ରମୋହନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନିଜ ପତ୍ନୀ

ଯାଜପୁର: ମୁରାରୀପୁର ଗାଁ ପୁଅ ବୋହୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ନେଇଛି । ପୁଅ ବୋହୁଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ସହିନପାରି ଘର ଛାଡିଥିବା କ୍ଷେତ୍ରମୋହନ ନିଜର

Read more

ଶିକ୍ଷାର ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଗଠନ ହେବ ଆଡଭାଇଜରି କାଉନସିଲ, ବିଧାନସଭାରେ ମୁଲତବି ଆଲୋଚନା ବେଳେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଲେ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ଦାଶ: ସେ କହିଲେ- ଉପଦେଷ୍ଟା ମଣ୍ଡଳୀରେ ରହିବେ ଶିକ୍ଷାବିତ, ଏମାନେ ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ

Read more

ବାଲେଶ୍ବର ବସ୍ତାରେ ନାତିକୁ ଜେଜେମା’ର ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ଘଟଣା, ୭ ବର୍ଷର ନାତିକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଟିମ୍‌, ମାଡ଼ ମାରିବାର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ବସ୍ତା ଥାନାରେ ଜେଜେମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀ ଅଟକ, ତଦନ୍ତ ଜାରି

Read more

ନୟାଗଡ଼ ଉପକାରାଗାରରୁ ପୁଣି ଚମ୍ପଟ ମାରିଲା ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲା ଫତେଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳର ତପନ ରାଉତ, ଜେଲ୍‌ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଏତଲା ପରେ ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ପୋଲିସର ତଲାସି ଜାରି

Read more

ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି କଙ୍ଗନା ଓ ରାଜକୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜଜ୍‌ମେଣ୍ଟାଲ ହେ କ୍ୟା’

ମୁମ୍ବାଇ: ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ପରଦାକୁ ଆସିଛି ବାଲାଜି ମୋଶନ୍‌ ପିକ୍ଚର୍ସର ଫିଲ୍ମ ‘ଜଜ୍‌ମେଣ୍ଟାଲ ହେ କ୍ୟା’। ତେବେ ରିଲିଜର ଏକ ସପ୍ତାହରେ ଏହା ୩୧ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଖୋଲିଲା ବିଶ୍ବର ପ୍ରଥମ ବୈଦିକ ସ୍ମୃତି ଗବେଷଣାଗାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡିଶାର କିଟ୍‌ ଏବଂ କିସ୍‌ ଅନୁଷ୍ଠାନର ସହଯୋଗରେ ବିଶ୍ୱର ପ୍ରଥମ ବୈଦିକ ସ୍ମୃତି ଗବେଷଣାଗାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯିବ| ସବୁ ମଣିଷ ଭିତରେ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ପ୍ରତିଭା

Read more

ଏକ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଓଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ କମେଡିଆନ୍‌ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ କମେଡିଆନ୍‌ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ ପୁଣି ଥରେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି। ହଁ, ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେୟା’ରେ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ ନାୟକ

Read more