ଫାୟାର ଏନଓସି ନଥିବାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ କଟକର ୫ଟି ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ସ୍କ୍ରିନିଂ ବନ୍ଦ ରଖିବା ପାଇଁ ନୋଟିସ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ କଟକର ୫ଟି ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ କାହିଁକି ସ୍କ୍ରିନିଂ ବନ୍ଦ କରାଯିବ ନାହିଁ , ତା’ର କାରଣ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ନୋଟିସ ଜାରି

Read more

ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପାଖରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଦାଖଲ ହେଲା ନିର୍ବାଚନର ଆଂଶିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବିବରଣୀ : ବିଧାୟକଙ୍କୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ, ସାଂସଦଙ୍କୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗତ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡି ନିଜର ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ୩୯.୪୦କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛି। ଦଳର ସମସ୍ତ ୧୪୭ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ

Read more

ଅଗ୍ରଣୀ ଜିନ୍ସ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସିନ୍‌ ଡେନିମ୍‌ର ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ସୋରୁମ୍‌ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅଗ୍ରଣୀ ଜିନ୍ସ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସିନ୍‌ ଡେନିମ୍‌ର ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ନୂଆ ସୋରୁମ୍‌ ସ୍ଥାନୀୟ ଡିଏନ୍‌ ରିଗାଲିଆ ମଲ୍‌ ପାତ୍ରପଡାଠାରେ କମ୍ପାନୀର ବ୍ୟବସାୟ ମୁଖ୍ୟ ନିତେଶ କେଡିଆଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

Read more

କୁଖ୍ୟାତ ଆତଙ୍କବାଦୀ ହାଫିଜ୍‌ ସୟିଦ୍‌କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲା ପାକିସ୍ତାନର ଗୁଜରାନ୍‌ଓ୍ଵାଲା ଅଦାଲତ

ଇସ୍‌ଲାମାବାଦ: ମିଳିତ ଜାତିସଂଘର ସୁରକ୍ଷା ପରିଷଦ ଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ୱ ଆତଙ୍କବାଦୀ ରୂପେ ଘୋଷିତ ହୋଇଥିବା ଏବଂ ଭାରତରେ ସଂଘଟିତ ୨୬/୧୧ ଆତଙ୍କବାଦୀ ହାମ୍‌ଲାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ଥିବା

Read more

କଟକ ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡର ମାମଲା: JMFC ଅଦାଲତଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାରାୟଣ ସାହୁଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ୨ଟି ସ୍ଥାନର CCTV ଫୁଟେଜ୍‌କୁ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆବେଦନ, ଭୁବନେଶ୍ବର ଓ ନୟାଗଡ଼ର CCTV ଫୁଟେଜ୍‌ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଆବେଦନ, ଘଟଣା ସମୟରେ ନାରାୟଣ ଏହି ୨ ଜାଗାରେ ଥିବା ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦାବି

Read more

ପଞ୍ଚମହାଭୂତରେ ବିଲୀନ ହେଲା ସୁଷମା ସ୍ବରାଜଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର, ଦିଲ୍ଲୀର ଲୋଧି ଶ୍ମଶାନରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦାର ସହ ହେଲା ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଦାୟ ନେଲେ ପୂର୍ବତନ ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଷମା ସ୍ୱରାଜ। ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିବା ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତ୍ରୀ ସୁଷମା ସ୍ୱରାଜଙ୍କର ବୁଧବାର

Read more

ରାସ୍ତା ଉପରେ ଓଲଟିଲା ମାଲବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ ଓ କ୍ରେନ୍‌; କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି। ନହରକଣ୍ଟା ନିକଟରେ ଏକ ମାଲବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଓଲଟି ପଡ଼ିବାରୁ ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

Read more

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଜେ ଓମ୍‌ ପ୍ରକାଶଙ୍କ ପରଲୋକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବର୍ଷିୟାନ୍‌ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଋତ୍ୱିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ଅଜା ଜେ ଓମ୍‌ ପ୍ରକାଶ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ୯୩ ବର୍ଷ

Read more