୧୦ରୁ ସରକାରୀ ଆଇଟିଆଇ ଓ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନିଗୁଡ଼ିକରେ ମାତ୍ରାଧିକ ସିଟ୍ ଖାଲି ପଡ଼ୁଥିବାବେଳେ ସରକାରୀ ଆଇଟିଆଇ, ପଲିଟେକନିକ ଓ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜଗୁଡ଼ିକରେ ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ

Read more

ବରିଷ୍ଠ ଓଏଏସ୍ ଅଫିସର ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ : ମୁରଲୀଧର ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଗୃହ ବିଭାଗର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସଚିବ ଭାବେ ବଦଳି

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆଜି ବରିଷ୍ଠ ଓଏଏସ୍ ଅଫିସରସ୍ତରରେ ଏକ ଅଦଳବଦଳ କରିଛନ୍ତି। ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ଜାରି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁସାରେ ବରିଷ୍ଠ

Read more

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସାଙ୍ଗ୍‌ଲି ଜିଲ୍ଲାର ଭାମନାଳରେ ବୁଡ଼ିଲା ଡଙ୍ଗା: ୯ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ୧୫ ଜୀବିତ ଉଦ୍ଧାର । ଅନ୍ୟ ୩ ମୃତ ଆଶଙ୍କା, ୩ ଯାତ୍ରୀ ଏବେ ବି ନିଖୋଜ, ଡଙ୍ଗାରେ ୩୦ ଜଣ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଘଟିଛି ଦୁର୍ଘଟଣା

Read more

ରାଉରକେଲା ବିଶ୍ରାର ଗରଡ଼ା ଗାଁରେ ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ବାପ-ପୁଅ ମୃତ: ପାଣି ମଡ଼ାଇବାକୁ ମଟର ଲଗାଇବା ବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଲେ ଉଭୟ, ବାପାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ପୁଅର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ, ମୃତକ ବାପା ଫଗୁ ସାହୁ ଓ ପୁଅ ପ୍ରକାଶ ସାହୁ

Read more

ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ପାଣି ଭିତରେ ଚାଲିବ ଟ୍ରେନ୍‌: କୋଲ୍‌କାତାର ହୁଗୁଳି ନଦୀ ତଳେ ଚାଲିବ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ଟ୍ରେନ୍‌ । ଏହା ଭାରତରେ ରେଳ ବିଭାଗର ପ୍ରଗତିର ପ୍ରତୀକ, ଏହାଦ୍ବାରା ଦେଶବାସୀ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ, ଟ୍ବିଟ୍‌ ଯୋଗେ ସୂଚନା ଦେଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୂଷ ଗୋୟଲ

Read more

ପାରାଦୀପ ନେହରୁ ବଙ୍ଗଳାରେ ମାନସିକ ବିକୃତ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ମୁଣ୍ଡାପଡ଼ାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ଶିବ ବେହେରା ଗିରଫ । ଶିବ ବେହେରାର ଘର ଭଦ୍ରକ ଚାନ୍ଦବାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜୁନ୍‌ ୩୦ରେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା

Read more

ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଲେ ବିଜୟ କୁମାର ଶର୍ମା

କଟକ: ଆଜି କଟକଠାରେ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିଭାବେ ବିଜୟ କୁମାର ଶର୍ମା ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଡ଼ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ଶର୍ମାଙ୍କଠାରୁ

Read more

ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉପରେ ବି କଟକଣା ଲଗାଇଲା ପାକିସ୍ତାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ପାକିସ୍ତାନର ଭାରତ ପ୍ରତି ଥିବା ଆକ୍ରୋଶ | ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ମନୋରଂଜନ ଶିଳ୍ପ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡିବାରେ ଲାଗିଛି | ଆଜି

Read more