ପୁରୀରେ ତତ୍କାଳ ରେଲୱେ ଇ-ଟିକେଟ୍‌ରେ ଠକେଇ, IRCTC ୱେବସାଇଟକୁ ହ୍ୟାକିଂ କରି ଇ-ଟିକେଟ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପୁରୀର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ରଥକୁ ଗିରଫ କଲା ଜିଆର୍‌ପି, ସନ୍ତୋଷଠାରୁ ୧.୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ୭୬ଟି ଇ-ଟିକେଟ୍‌ ଜବତ

Read more

ଭଦ୍ରକ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକରେ ବିଲରେ ଚାଷ କରୁଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରାଘାତରେ ୨ ଭାଇ ମୃତ, ମୃତକ ଯାଜପୁର ପାଟଣା ଗାଁର ସରୋଜ ଓ ମନୋଜ ଵେହେରା, ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ମଞ୍ଜୁରୀ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଚାଷକାମ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ

Read more

ଭାରତ ପଟୁ ବାତିଲ ହେଲା ଦିଲ୍ଲୀ-ଅଟ୍ଟାରି ‘ସମଝୌତା’ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସେବା: ପାକିସ୍ତାନରେ ଏହି ସେବା ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇର ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଲାହୋର ଯାଏ ଚାଲୁଥିଲା ‘ସମଝୌତା’ ଏକ୍ସପ୍ରେସ

Read more

ସିବିଏସ୍‌ଇର ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ‘ଫି’ ବୃଦ୍ଧି: ୫୦ ଟଙ୍କା ପରିବର୍ତ୍ତେ ୧୨ ଶହ ଟଙ୍କା ଦେବେ ଏସ୍‌ସି-ଏସ୍‌ଟି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡ (ସିବିଏସ୍‌ଇ) ପକ୍ଷରୁ ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ‘ଫି’ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତି

Read more

ପୁରୀ: ନିମାପଡ଼ାରେ ଘର ଭିତରୁ ଯୁବକ-ଯୁବତୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର; ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ

ନିମାପଡ଼ା: କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଶେଷରେ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲିପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଘଟଣାର ୫ ଦିନ ପରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସୂଚନା

Read more

ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲା ପୁରୀ-ହାୱଡ଼ା ଧଉଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସ: ବ୍ରେକ୍‌ରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟିରୁ ଟ୍ରେନ୍‌ର D1 ବଗିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ସୂଚନା, ସୋର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଟକି ରହିଛି ଟ୍ରେନ୍‌, ନିଆଁ ଲିଭାଇବାକୁ ଷ୍ଟେସନ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଜିଆରପିର ଉଦ୍ୟମ

Read more