ପିପିଲିରେ ବୋହୂକୁ ଶଶୁର ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଘଟଣା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି; ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ପୀଡ଼ିତା

ପିପିଲି: ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ପିପିଲି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବୋହୂକୁ ଶଶୁର ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବାର ଘଟଣା ଏବେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ବି

Read more

ଉତ୍ତରପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା; ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ନିମନ୍ତେ ମୟୂରଭଂଜ, ସୋନପୁର, କେନ୍ଦୁଝର, ବଲାଙ୍ଗିର, ବରଗଡ଼, କଳାହାଣ୍ଡି,କନ୍ଧମାଳ, ରାୟଗଡ଼ା, ନୟାଗଡ଼, ପୁରୀ, ଭଦ୍ରକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ଅରେଞ୍ଜ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି

Read more

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଭାରତ ଯୋଜନା ଲାଗୁ କରିବାକୁ ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଓଡ଼ିଶାର ସବୁ ବିଜେପି ସାଂସଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର   : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଭାରତ ଯୋଜନାରେ ଓଡ଼ିଶା ସାମିଲ ହେଉ । ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଏନେଇ ଚିଠି ଲେଖି ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି

Read more

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବନ୍ୟା ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ୟେଦିୟୁରପ୍ପାଙ୍କ ଘୋଷଣା: ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଭାଙ୍ଗିଥିବା ପରିବାରକୁ ମିଳିବ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସହାୟତା, ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଅନ୍ତରୀଣ ସହାୟତା ଘୋଷଣା, ଦକ୍ଷିଣ କନ୍ନଡ଼ର ୫ଟି ପୋଲ ଓ ୩୦୦ ଘର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ସୂଚନା

Read more

କେରଳରେ ସରକାରୀ ଭାବେ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୭୬କୁ ବୃଦ୍ଧି: ୫୮ ଜଣ ଏବେ ବି ନିଖୋଜ, ୩୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ, ଅଧିକାଂଶ ଅଞ୍ଚଳକୁ ସଡ଼କ ପଥରେ ଯୋଗାଯୋଗ ସ୍ବାଭାବିକ, ଉତ୍ତର କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ଆଜିଠାରୁ ସେନା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଆରମ୍ଭ, ହେଲିକପ୍ଟର ଦ୍ବାରା ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆଜିଠୁ ବନ୍ଦ ହେବ

Read more

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନଙ୍କୁ ବିଜେପିର ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ସାଂସଦଙ୍କ ଚିଠି, ଆୟୁଷ୍ମାନ ଭାରତ ଯୋଜନାରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ଦାବି, ସାମିଲ ହେଲେ ଓଡ଼ିଶାର ୬୦ ଲକ୍ଷ ହିତାଧିକାରୀ ଉପକୃତ ହେବେ, ମାଗଣାରେ ମିଳିବ ପରିବାର ପିଛା ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା

Read more

ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଚନ୍ଦ୍ରର କକ୍ଷପଥରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୭ରେ ଚନ୍ଦ୍ରପୃଷ୍ଠରେ ଓହ୍ଲାଇବ

ଅହମଦାବାଦ : ଭାରତର ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ୨ୟ ଚନ୍ଦ୍ର ଅଭିଯାନ ‘ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨’ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୨୦ରେ ଚନ୍ଦ୍ରର କକ୍ଷପଥରେ ପହଞ୍ଚିବ ଓ ଚନ୍ଦ୍ରର କକ୍ଷପଥରେ କିଛିଦିନ ପରିକ୍ରମଣ କରିବା

Read more

୧୨ ବର୍ଷରେ ବଦଳିଛନ୍ତି ୧୩ ଜିଲ୍ଲାପାଳ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଧାରେ ଅଟକିଛି ବିକାଶ

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୨ ବର୍ଷରେ ବଦଳିଛନ୍ତି ୧୩ ଜିଲ୍ଲାପାଳ । ଫଳରେ ଗମନାଗମନ, ଶିକ୍ଷା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସବୁ କିଛି ଅଧାରେ ଅଟକି ରହିଛି । କିଏ କେତେବେଳେ

Read more