ଆସନ୍ତା କାଲି ସକାଳ ୬ଟାରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଉଚ୍ଛେଦ ହେବ, ମେଘନାଦ ପାଚେରିକୁ ଲାଗିଥିବା ନିର୍ମାଣ ଗୁଡ଼ିକର ହେବ ଉଚ୍ଛେଦ ହେବ,ଉଚ୍ଛେଦ ବେଳେ ୨୪ ପ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ସହ ୮ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‌ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ,ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

Read more

କାଶ୍ମୀର ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ଥାନକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଚୀନ ପାଖରୁ ସ୍ବାଧୀନତା ଦାବୀ କରି ହଂକଂ ବାସୀ ଓହ୍ଲେଇଲେ ରାସ୍ତାକୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଜାତିସଂଘରେ ଉଠାଇ ଚୀନ୍ ହଟହଟା ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ମୁହଁତୋଡ଼ ଦେଖାଇ କହୁଛି ପାକିସ୍ତାନର ଭାଷା। ସେପଟେ ଚୀନ ହାତରୁ ହଂକଂ

Read more

୧୨ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୦ ମିଲିୟନ ବୃକ୍ଷରୋପଣ କଲେ ଇଥିଓପିଆବାସୀ

ଜଙ୍ଗଲ ଅବକ୍ଷୟ ଯୋଗୁ ବିଗୁଡୁଛି ପରିବେଶ ସନ୍ତୁଳନ। ଏହାକୁ ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ରୋକା ନ ଗଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ ହୋଇଯିବ ଦୁର୍ବିଷହ। ଏକଥାର ମର୍ମ ଭଲଭାବେ ବୁଝିପାରିଛନ୍ତି

Read more

ପାକିସ୍ତାନକୁ ଶକ୍ତ ଝଟ୍‌କା: ୪୪୦ ନିୟୁତ ଡଲାର ସହାୟତା କମାଇଲା ଆମେରିକା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଗୁରୁତର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଗତି କରୁଥିବା ପାକିସ୍ତାନକୁ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଛି। ଆମେରିକା ପାକିସ୍ତାନକୁ ଯୋଗାଉଥିବା ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାକୁ ୪୪୦

Read more

ଗୁଗୁଲରେ ‘ଭିକାରି’ ଲେଖି ସର୍ଚ୍ଚ କଲେ ଆସୁଛି ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ ଫଟୋ

ଇସଲାମାବାଦ : ସାଧାରଣତଃ ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନରେ ଅନେକ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରି ବିଭିନ୍ନ ତଥ୍ୟ ଖୋଜା ଯାଇଥାଏ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚ

Read more

୧୯ରେ ଭଙ୍ଗାଯିବ ମେଘନାଦ ପାଚେରିକୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଆଇନ କୋଠା: ଆସିଲା କଣ୍ଟେନର; ଚାଲିବ ସୂଚନା କେନ୍ଦ୍ର, ପୋଲିସ ଫାଣ୍ଡି

ପୁରୀ ଅଫିସ : ମେଘନାଦ ପାଚେରି ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ୱକୁ ମୁକ୍ତ ରଖିବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ। ମେଘନାଦ ପାଚେରିକୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଆଇନ କୋଠା ଆସନ୍ତା

Read more

କେନ୍ଦୁଝର ବଡ଼ବିଲ ସବ୍ ଜେଲ୍‌ରୁ କଏଦୀ ଚମ୍ପଟ ମାରିବା ଘଟଣା: କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା କାରଣରୁ ୨ ଜଣ ଜେଲ୍‌ ୱାର୍ଡର ନିଲମ୍ବିତ । ୨ ଜଣଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ବାରିପଦା ସର୍କଲ ଜେଲ୍ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ । ଅଗଷ୍ଟ ୧୩ରେ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ସାୱନ ପାତ୍ର

Read more

ରାଉରକେଲା-ହାଟିଆ ରେଳ ଲାଇନ୍‌ରେ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡ଼ା: ଓଡ଼ିଶା ସୀମାନ୍ତ ତାଟିକାନୂଆ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡ଼ା, କେତେକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଓ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ଅଟକିଛି ହାଟିଆ-ଯଶବନ୍ତପୁର, ତପସ୍ବିନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ସମ୍ବଲପୁର-ବାରାଣସୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ପାସେଞ୍ଜର ଓ ମାଲଗାଡ଼ି

Read more

ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ଜେଟ୍‌ଲୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଏବେ ବି ଗମ୍ଭୀର: ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍‌ସରେ ଜେଟ୍‌ଲୀଙ୍କୁ ଦେଖା କଲେ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂହ, ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜରିୱାଲ ଓ ମନୀସ ସିସୋଦିଆ

Read more