ରାଜଧାନୀରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ରାଜ୍ୟର ସର୍ବପ୍ରଥମ ବୃହଦନ୍ତ୍ର ଶୋଧନ ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ର : ଉଦର ଜନିତ ସମସ୍ତ ରୋଗରୁ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆୟୁର୍ବେଦ ଚିକିତ୍ସା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ହେବ ନିରବିଚ୍ଛିନ୍ନ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆସୁଥିବା ଦେଶର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଉଦୟଭାନୁ ପକ୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଶାର

Read more

ଉଭୟ CBI ଓ ED ମାମଲାରେ ଚିଦମ୍ବରମ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ । ୨୦୦୭ରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ବେଳେ ହୋଇଥିଲା INX ମିଡିଆ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା । INXକୁ ୩୦୫ କୋଟିର ବିଦେଶୀ ପୁଞ୍ଜି ଦେବା ପାଇଁ ହୋଇଥିଲା ଅନିୟମିତତା, INX ମିଡିଆର ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ଓ ପିଟର ମୁଖାର୍ଜୀ ବି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି

Read more

ଜାପାନରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍‌ ହକି ଟେଷ୍ଟ ଇଭେଣ୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ଉଭୟ ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ହକି ଦଳ । ଜାପାନକୁ ୩-୬ ଗୋଲ୍‌ରେ ହରାଇ ପୁରୁଷ ଦଳ ଫାଇନାଲରେ ଚୀନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ଡ୍ର ରଖି ମହିଳା ଦଳ ମଧ୍ୟ ଫାଇନାଲରେ

Read more

ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପି. ଚିଦମ୍ବରମ୍‌ଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଘରେ CBI ୬ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌: ଆଜି ଚିଦମ୍ବରମ୍‌ଙ୍କ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ ହୋଇଥିଲା । INX ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ଜାମିନ ଖାରଜ କରିଥିଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ, CBI ଓ EDର ଗିରଫଦାରିରୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ମନା କଲେ କୋର୍ଟ

Read more

ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ୩ ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା, ଫୋନି ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାକୁ ୩୩୩୮.୨୨ କୋଟି ସହାୟତା, ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ କମିଟି ବୈଠକ ପରେ NDRFରୁ ମିଳିଲା ସହାୟତା, କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବସିଥିଲା ବୈଠକ

Read more

‘ଓୟୋ’ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରିଥିବା ନେଇ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ହୋଟେଲ୍‌ ବୁକିଂ ସଂସ୍ଥା ‘ଓୟୋ’ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରିଥିବା ନେଇ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ଓୟୋ ହୋଟେଲ୍‌ ଓନର୍ସ

Read more