ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ରାନୁଙ୍କୁ ଘର ଦେଇଥିବା ଖବର ମିଛ : କିଏ ଦେଇଛି ଘର ଖୁଲାସା କଲେ ଅତିନ୍ଦ୍ର

ମୁମ୍ବାଇ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରାଣାଘାଟ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଗୀତ ଗାଇ ରାତା ରାତି ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ

Read more

ପୁରୀ ଏମାର ମଠର ରଘୁନନ୍ଦନ ପାଠାଗାରକୁ ମିଳିବ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା: ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ପାଠାଗାର ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଅନୁଦାନ ରାଶି । ପ୍ରାଚୀନ ପାଣ୍ଡୁଲିପି ଓ ପୋଥିର ଡିଜିଟାଇଜେସନ କରାଯିବ ଜଗନ୍ନାଥ ସଂସ୍କୃତି ସହ ଜଡ଼ିତ ବହୁ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ରଖାଯିବ । ପାଠାଗାର ଉନ୍ନତିକରଣ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ବଲୱନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

କାଲିଠୁ ବେଙ୍ଗଳୁରୁରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର: ୩୩ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ୫ ଓଡ଼ିଆ ଖେଳାଳି ସାମିଲ । ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଦୀପଗ୍ରେସ୍‌ ଏକ୍କା, ସୁନୀତା ଲାକ୍ରା, ରଶ୍ମିତା ମିଞ୍ଜ, ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ ଓ ନମିତା ଟପ୍ପୋ ସାମିଲ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ଯାଏ ଚାଲିବ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ, ୨୭ରୁ ହକି ସିରିଜ୍‌ । ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ୫ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବ ଭାରତୀୟ ଦଳ

Read more

ପୁରୀ ସିଂହଦ୍ବାରରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେଲା ଗୋପବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି: ବଡ଼ଛତା ମଠ ନିକଟ ଅସ୍ଥାୟୀ ମଣ୍ଡପରେ ସ୍ଥାପନ କରାଗଲା, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ରେ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ତମ୍ଭ ଭଙ୍ଗାଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଛି

Read more

କାଲି କୁଳଭୂଷଣ ଯାଦବଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଭାରତୀୟ କୂଟନୀତିଜ୍ଞ: ଭିଏନ୍ନା ଚୁକ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁମତି ଦେଲା ପାକିସ୍ତାନ ବୈଦେଶିକ ବିଭାଗ, ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ନ୍ୟାୟାଳୟ ଏ ନେଇ ପାକିସ୍ତାନକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ

Read more

ଶିବାନୀ ଫିଲ୍ମର ଓଡିଆ ସିନେମା ‘ଜୋର୍ କା ଝଟକା’ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶିବାନୀ ଫିଲ୍ମର ନୁଆ ରୋମାଣ୍ଟିକ କମେଡି ଓଡିଆ ସିନେମା ‘ଜୋର୍ କା ଝଟକା’ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ସମାରୋହ ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲ୍ ରିଚି ରେଗାନ୍ସିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Read more

୬୦ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ଓଡ଼ିଶାର ଏହି ୨ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ମୋଦିଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦେଖିବେ ଚନ୍ଦ୍ରପୃଷ୍ଠରେ ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨ର ଅବତରଣ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ୭ତାରିଖ ରାତି ଗୋଟାଏ ୫୫ମିନିଟରେ ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ୨ ଚନ୍ଦ୍ରପୃଷ୍ଠରେ ଅବତରଣ କରିବ। ଚନ୍ଦ୍ରପୃଷ୍ଠରେ ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨ର ଅବତରଣକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦେଶର ୬୦ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ

Read more

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ ରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଦଧୀଚି ପ୍ରତିଭା ସମ୍ମାନ : ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରର ୧୧ ଜଣ ହେବେ ସମ୍ମାନିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓଡ଼ିଶାର ଅନନ୍ୟ ପ୍ରତିଭାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସ୍ବରୂପ ପୂଜ୍ୟପୂଜା ପରମ୍ପରାକୁ ଉଜ୍ଜୀବୀତ ରଖିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନେଇ ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିବା ‘ଦଧୀଚି ସମ୍ମାନ’ ଉତ୍ସବରେ ଏଥର ୧୧

Read more