ପରିବେଶ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଗଛ କଟା ନଯିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ

ମୁମ୍ବାଇ : ମାୟାନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇର ଆରା ଅଞ୍ଚଳରେ ମେଟ୍ରୋ କାର୍‌ ଶେଡ୍‌ ପାଇଁ ୨୭୦୦ ଗଛ କଟାଯିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ତେବେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଲଗାତାର ବିରୋଧ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚାକିରି କରାଇ ଦେବା ନାଁରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ; ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୁଣି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଚାକିରି କରାଇଦେବା ବାହାନାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

Read more

ଓଏନଜିସି ପ୍ଲାଣ୍ଟରେ ବଡ଼ଧରଣର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ; ୫ ମୃତ, ୮ ଜଣ ଗୁରୁତର

ମୁମ୍ବାଇ: ନଭି ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ଅଏଲ ଆଣ୍ଡ ନ୍ୟାଚୁରାଲ ଗ୍ୟାସ କର୍ପୋରେସନ ବା ଓଏନଜିସିର ପ୍ଲାଣ୍ଟରେ ବଡ଼ଧରଣର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି | ଏଥିରେ ୫ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର:ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଅଞ୍ଚଳରୁ ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ କାରଖାନା ଠାବ; ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅପମିଶ୍ରିତ ତେଲ, ଘିଅ ଜବତ, ତିନି ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଅଂଚଳରୁ ଆଜି ପୁଲିସ ଏଭଳି ଏକ ନକଲି ତେଲ କାରଖାନା ଠାବ କରିଛି | ଏଠାରେ ଅସଲି ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ନକଲି ତେଲ ଭର୍ତ୍ତି କରି

Read more

ଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜମି ଜବରଦଖଲ ଓ ବେଆଇନ ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ କରି ବ୍ରାହ୍ମଣ ଓ ପୂଜାପଣ୍ଡା ନିଯୋଗର ଅସହଯୋଗ, ଉପବାସରେ ମହାପ୍ରଭୁ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଲିଙ୍ଗରାଜ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ନୂଆଗାଁ ଗଙ୍ଗୁଆ ନଦୀ କୂଳରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜମିରେ ଜବରଦଖଲ ଏବଂ ଏଠାରେ ଦେକାନଘର ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ

Read more

ପୁରୀ ବିସ୍ଥାପିତଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଥଇଥାନ ଯୋଜନା

ଭୁବନେଶ୍ବର/ପୁରୀ : କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେଉଥିବା ପ୍ରତି ଲଜ୍‌ ବର୍ଗଫୁଟ ପିଛା ୨୫ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇବେ, ତା’ ପୁଣି ୧୮ ମାସ ଯାଏ। ଆଜି

Read more