ବିଦ୍ୟୁତ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ୫ ମୃତ, ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅନାଥ, ଛୋଟ ପିଲା ଦୁହେଁ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ପ୍ରକୃତ ଘର କେଉଁଠି

ନୟାଗଡ଼/ବଲାଙ୍ଗିର : ଦୁଇ କୋମଳମତି ପିଲାଙ୍କୁ ଅନାଥ କରିଦେଲା ଦଇବ। ଆଜି ସକାଳେ ଲୁଗା ଶୁଖାଉଥିବା ଦିଜୁଳି ଆଘାତରେ ବାପା-ମାଆ ହାତ ଧରାଧରି ହୋଇ ଆର ପାରିକୁ

Read more

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ରୁ ୨୦ ଯାଏ ବିଜେପିର ସେବା ସପ୍ତାହ: ମୋଦିଙ୍କ ସଂଘର୍ଷମୟ ଜୀବନ ଉପରେ ଉନ୍ମୋଚନ ହେବ ପୁସ୍ତକ । ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ପିଲାଙ୍କୁ ପୋଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ କରିବାକୁ NGOଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯିବ । ଥରେ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ନିଷିଦ୍ଧ କରିବାକୁ ନିଆଯିବ ପଦକ୍ଷେପ : କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଅର୍ଜୁନରାମ ମେଘୱାଲଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ରାଜ୍ୟ ଉପକୂଳର ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ଡିଜିପିଙ୍କ ବୈଠକ: ୭ ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତୀ ଜିଲ୍ଲାର ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ସହ ଭିସି ଜରିଆରେ ଆଲୋଚନା । ମାସକୁ ଅନ୍ୟୂନ ଥରେ ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ପରିଦର୍ଶନରେ ଯିବେ IG ଓ DIG । ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନାର କାର୍ଯ୍ୟ ନିୟମିତ ଭାବେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବେ ଏସ୍‌ପି

Read more

ପଞ୍ଜାବର ଏକ ବାଣ କାରଖାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ; ୧୨ ମୃତ

ଗୁରୁଦାସପୁର : ପଞ୍ଜାବର ଗୁରୁଦାସପୁରସ୍ଥିତ ବାଟାଲାଠାରେ ଥିବା ଏକ ବାଣ କାରଖାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇ ଅତିକମରେ ୧୩ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

Read more

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା: ଏକ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲ୍‌ରେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର

ବାଗପତ: ବାଗପତ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାମଲାଲା ଅଞ୍ଚଳର ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ଥିବା ସରକାରୀ ସ୍କୁଲ୍‌ର ଶୌଚାଳୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ସହ ଜଣେ ଷଷ୍ଠ

Read more

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ବେଲପାହାଡ଼ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ଆକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଆହତ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

Read more

ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ନୂଆ ମୁଖପାତ୍ର ତାଲିକା: ଜାଣନ୍ତୁ; କାହାକୁ ମିଳିଛି କେଉଁ ଦାୟିତ୍ୱ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ନୂଆ ମୁଖପାତ୍ର ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏଥିରେ ମିଡିଆ କୋର୍ଡିନେଟର ଭାବେ ଏମ୍‌ପି ସସ୍ମିତ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି। ସେହିଭଳି ୫ଜଣଙ୍କୁ

Read more