ଦେଶବ୍ୟାପୀ ୧୬୦୦ ସହରରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓଫାଇବର ସେବା, ମାସିକ ପ୍ଲାନ ୬୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ

ମୁମ୍ବାଇ : ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ପକ୍ଷରୁ ବହୁପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ସେବା ଜିଓଫାଇବର ଆଜିଠାରୁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ୧୬୦୦ ସହରରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସେବା ମାଧ୍ୟମରେ ଜିଓ

Read more

ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମରୁ ଆଇଡିଆ ନେଇ ସରକାର ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଲାଗୁ କଲେ ବୋଲି କହିଲେ ଲୋକ

ମୁମ୍ବାଇ : ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ରୁ ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବା ପରଠାରୁ ଦେଶବାସୀମାନେ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ି ଯାଇଛନ୍ତି । ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କଲେ ଲାଗୁ

Read more

ପୁରୀରେ ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା: ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ ସ୍ବାଗତଯୋଗ୍ୟ । ପୂରାତନ ଐତିହ୍ୟକୁ ଆଧୁନିକୀକରଣ କରାଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ସହରବାସୀ, ମଠାଧୀଶ, ଦୋକାନୀଙ୍କ ସହମତିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବା ଦରକାର

Read more

ପୁରୀରେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପର ଅଗ୍ରଗତି ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା: ବୈଠକରେ ଐତିହ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଜୋନ୍, ରଘୁନନ୍ଦନ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଅନୁମୋଦନ । ଏମାର ମଠର କିଛି ଅଂଶରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ରଘୁନନ୍ଦନ ଲାଇବ୍ରେରୀ

ରଘୁନନ୍ଦନ ଲାଇବ୍ରେରୀ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ ହେବ ୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା । ବିସ୍ଥାପିତଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ମାଣ ହେବ ବାସଗୃହ ପ୍ରକଳ୍ପ । ବାସଗୃହ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ

Read more

ମନ୍ଦିରଠାରୁ ଦେଢ଼ି କିମି ପରିଧି ମଧ୍ୟରେ ହେବ ୬୦୦ ଗୃହ । ‘ଅବଢ଼ା’ ଯୋଜନାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୨୬୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ହେବ । ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୫୯୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ ହେବ

Read more

ସରିଲା ଗଣେଷ ପୂଜା. ଭସାଣୀ ପାଇଁ ରାଜଧାନୀର ମେଢ ସବୁ କୁଆଖାଇ ମୁହାଁ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ସରିଲା ଗଣେଷ ପୁଜା ,ଏବେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଭଷାଣି ଉତ୍ସବ । ତେଣୁ ବିଏମସି ପକ୍ଷରୁ କୁଆଖାଇ ନଦି କୁଳରେ ହୋଇଛି ଅସ୍ଥାୟି ପୋଖରି ।

Read more