ମୋଟର ଯାନ ଆଇନରେ ସହାୟତା ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ, ଟୋଲ୍‌ ଫ୍ରି ନମ୍ବର ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମୋଟର ଯାନ ଆଇନ୍‌ରେ ସହାୟତା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଶନିବାର ଟୋଲ୍‌ ଫ୍ରି ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ହେଲ୍‌ପ ଲାଇନ୍‌ ନମ୍ବର ୧୮୦୦-୩୪୫-୧୦୭୩

Read more

ରାଜମହଲ ଛକରେ ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି କମିସନର କହିଲେ ଏବେ ୧ହଜାର ଟଙ୍କା ପରିବର୍ତ୍ତେ ୫ଶହ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରାଯାଉଛି, କେବଳ ୫ଟି ଉଲ୍ଲଂଘନକୁ ତନଖି କରୁଛି ପୁଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୂତନ ଯାନବାହନ ଆଇନ ଅନୁସାରେ ଗାଡ଼ି ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଶନିବାର ରାଜମହଲ ଛକରେ ଜନତା-ପୁଲିସ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। ଫଳରେ ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖା ଦେଇଥିଲା। ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ

Read more

ଏକ ଘରୋଇ ବସ୍‌ରୁ ୬୦ ହଜାରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ଏସିଡ୍‌ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ

ବାଲେଶ୍ୱର : ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବସ୍ତା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୬୦ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ବସ୍‌ରୁ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୋଲିସ

Read more

ମୁମ୍ବାଇରେ ପ୍ରାୟ ୧୯ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ତିନୋଟି ମେଟ୍ରୋ ଲାଇନର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ କରିଲେ ମୋଦୀ

ମୁମ୍ବାଇ:ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ତିନୋଟି ମେଟ୍ରୋ ଲାଇନର ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି । ମୋଦୀ ଆଜି ମେଟ୍ରୋ-୧୦, ୧୧ ଓ ୧୨ କରିଡରର ଶୁଭାରମ୍ଭ

Read more

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି; ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଓ ହୀରାକୁଦ ଡ୍ୟାମରୁ ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଯୋଗୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ହୀରାକୁଦ ଡ୍ୟାମ୍‌ର ୧୨ଟି

Read more

ଜମ୍ମୁ ଓ କଶ୍ମୀର: ସାପୋର୍‌ରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନଙ୍କ ନିର୍ମମ ଗୁଳି ଚାଳନାରେ ୨ ବର୍ଷର ଛୋଟଝିଅ ସହିତ ୪ ଆହତ

ଶ୍ରୀନଗର: ଶନିବାର ଦିନ ଜମ୍ମୁ ଓ କଶ୍ମୀରର ସାପୋର୍‌ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦାଙ୍ଗେର୍‌ପୋରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ନିର୍ମମ ଭାବେ ଗୁଳି ଚଳାଇବାରୁ ଗୋଟିଏ ୨ ବର୍ଷର ଛୋଟଝିଅ ଏବଂ

Read more

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ ଆସି କଟକରେ ପହଞ୍ଚିଲେ କନ୍ଧମାଳର ଜଗା-କାଳିଆ, ଜଗା-କାଳିଆଙ୍କ ସହ ଆସିଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍‌ସ୍‌ର ୪ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, କଟକ SCBର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଓ ଡାକ୍ତର ଦୀପକ ଗୁପ୍ତା ମଧ୍ୟ ଆସିଛନ୍ତି

Read more

ଫାଇନ ଆଦାୟ ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରାଜମହଲ ଛକରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ଜନତା, ପୋଲିସ ଗାଡ଼ିର କାଗଜପତ୍ର ଠିକ୍‌ ନଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଘେରିଲେ, ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ପରିସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ପୋଲିସର ଲାଠି ଚାର୍ଜ

Read more