ବରଗଡ଼ର ଅନିଲ ସ୍ବାମୀଙ୍କ କିଡ୍‌ନି କାଢ଼ି ନେବା ମାମଲା: ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲର ପଞ୍ଜିକରଣ ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ NHRCଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ । ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଲେ ଜାତୀୟ ମାନବାଧିକାର କମିସନ

ପୀଡ଼ିତଙ୍କୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦେଶ: ୨୦୧୩ରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅନିଲଙ୍କ କିଡ୍‌ନି କାଢ଼ି ନିଆଯାଇଥିଲା । ୨୦୧୬ରେ ବରଗଡ଼ ଟାଉନ୍‌ ଥାନାରେ

Read more

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବୀରମିତ୍ରପୁରର ଚାଇନା ଟାଉନ୍‌ ନିକଟକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର । ଗୁରୁତର ସ୍ବାମୀ ଆର୍‌ଜିଏଚ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି । କୁକୁରକୁ ବଞ୍ଚେଇବାକୁ ଯାଇ ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌

Read more

ଅନୁଗୁଳ : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌-ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଓଲଟି ପଡ଼ିବା ହେତୁ ୧୪ଗୋରୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ପାଇକସାହି: ଅନୁଗୁଳ ରାସ୍ତାର ଅନ୍ତଳିଆ ଶିବ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଗତ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌-ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଓଲଟି ପଡ଼ିବା ହେତୁ ୧୪ଗୋରୁଙ୍କ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଓଷା ବେଳେ ଅଘଟଣ; ଭଉଣୀ ଆଗରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ୮ ବର୍ଷର ଭାଇ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ଭାଇର ଶୁଭମନାସି ଓଷା କରୁଥିଲା ଭଉଣୀ | କିନ୍ତୁ ଆଖି ଆଗରେ ଚାଲିଗଲା ସାନ ଭାଇ | ଆଜି ଥିଲା ଖୁଦୁରୁକୁଣୀ ଓଷାର ଶେଷ ପାଳି, ଅଧାରେ

Read more

ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ କାମୁଡି କାମୁଡି ହତ୍ୟା କଲା ମାନସିକ ବିକାରଗ୍ରସ୍ତ ଯୁବତୀ

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ରାଉରକେଲା ହାତୀବାରି ଥାନା କରଞ୍ଜିଆ ଡାଏରଟୋଲିରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ମୃତକ ହେଉଛନ୍ତି ୫୫ ବର୍ଷୀୟା

Read more

ଓଡିଶାରେ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଦେଲେ ସବୁଠୁ ବଡ ଜରିମାନା : ୮୬ହଜାର ୫ଶହ ଟଙ୍କାର ଚାଲାଣ, ଦେଲେ ୭୦ହଜାର

ସମ୍ବଲପୁର : ସାରା ଦେଶରେ ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଲାଗୁହେବା ପରେ ଗାଡିଚାଳକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୟ ଓ ଆତଙ୍କର ବାତାବରଣ ଖେଳିଯାଇଛି। ରାଜ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ

Read more

ନୟାଗଡ଼ ଇଟାମାଟି ଥାନା ବାଉଁଶିଆପଡ଼ା ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା: ଗାଁ ମଶାଣିରେ ଗୋଟିଏ ଜୁଇରେ ଜଳିଲା ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଅଇଁଠା ନାୟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇବା ପରେ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ପତ୍ନୀ ସୁକୁରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

Read more

ବିମାନ ଉଡ଼ାଇବେ ମାଲକାନଗିରିର ଆଦିବାସୀ ଝିଅ ଅନୁପ୍ରିୟା ଲାକ୍ରା

ମାଲକାନଗିରି: ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରଥମ ଆଦିବାସୀ ଝିଅ ମହିଳା ପାଇଲଟ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ଅନୁପ୍ରିୟା ଲାକ୍ରା। ଓଡ଼ିଶା ପୁଲିସ୍‌ରେ ହାବିଲଦାର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ମାରିନିୟସ ଲାକ୍ରା ଏବଂ

Read more