୧୭ ବର୍ଷ ପରେ କେମିତି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି କାଣ୍ଟା ଲଗା ଗର୍ଲ ଶେଫାଲୀ ଜରିୱାଲା, ଦେଖନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ପିଲ୍ମ “ମୁଝସେ ଶାଦି କରୋଗୀ”ର କାଣ୍ଟା ଲଗା ଗୀତ ବେଶ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ

Read more

କୋରାପୁଟ ଜୟପୁରରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘର କାମରେ ମା ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ବେଳେ ବାହାରେ ଥିବା ପାଣି କୁଣ୍ଡରେ ବୁଡି ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ

ଜୟପୁର୯|୯: କୋରପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ବୋରିଗୁମ୍ମା ଦିଣ୍ଡାରାଜା ଗୁଡ଼ାରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।ନିଜ ଘର ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପାଣିକୁଣ୍ଡ ରେ ବୁଡି ଯାଇ ଜଣେ

Read more

ଆଗରୁ ଥରେ ଫାଇନ୍‌ ଦେଇଥିବାରୁ ଚାଲାଣ କଟିବା ଡ଼ରରେ କାର୍‌ ଭିତରେ ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବକ

ଅଲିଗଡ଼ : ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜରିମାନାକୁ ନେଇ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଚାଲାଣ କଟିବା ଡ଼ରରେ

Read more

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଇସ୍ରୋ ମୁଖ୍ୟ କେ.ଶିବନଙ୍କ ମିଛ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦିଆଯାଉଥିବା ମିଥ୍ୟା ତଥ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ ନକରିବାକୁ ସତର୍କ କଲା ଇସ୍ରୋ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଗତ ଏକ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଅନ୍ତରୀକ୍ଷ ଗବେଷଣା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ମୁଖ୍ୟ କେ.ଶିବନ । ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨କୁ ନେଇ ସେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ

Read more

୧୮ରୁ ୪୦ବର୍ଷ ବୟସର ଚାଷୀଙ୍କୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ପେନସନ୍ ଦେବେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର : ଆସନ୍ତା ୧୨ତାରିଖରେ ମୋଦି କରିବେ ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ଦେଶର ୫କୋଟି କ୍ଷୁଦ୍ର ଓ ନାମମାତ୍ର ଚାଷୀଙ୍କୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ୩ହଜାର ଟଙ୍କା ପେନସନ ଦେବା ପାଇଁ ‘କିଷାନ ମାନ

Read more

ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିର ୧୦୦ ଦିନର ହିସାବ ଦେଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ : ଓଡ଼ିଶାକୁ ମୋଦି ସରକାର ଦେଇଛନ୍ତି ୧୬ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦୦ ଦିନ ଭିତରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସରକାର ଦେଇଛନ୍ତି ୧୬ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା। ମୋଦି ସରକାର ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିର ୧୦୦ ଦିନର

Read more

କଟକରେ CPIM ଓ କଂଗ୍ରେସର ମିଳିତ ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌: ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ ଆଇନକୁ ବିରୋଧ କଲେ CPIM ଓ କଂଗ୍ରେସ । ପ୍ରତିବାଦରେ ୧୨ ତାରିଖରେ ହେବ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ । କଟକ-ବାରବାଟୀ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ନଭେମ୍ବର ୧୭ରେ ଲୁଧିଆନାରେ ଇସ୍କନ ପକ୍ଷରୁ ରଥଯାତ୍ରା ପ୍ରସଙ୍ଗ: ନଭେମ୍ବରରେ ହେବାକୁ ଥିବା ରଥଯାତ୍ରାକୁ ବନ୍ଦ ରଖିଲା ଇସ୍କନ । ଧର୍ମୀୟ ଭାବନା ଓ ଜଗନ୍ନାଥ ସଂସ୍କୃତିକୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇ ବନ୍ଦ ହେଲା ରଥଯାତ୍ରା

Read more