ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ଦୁଗ୍ଧଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ସାମିଲ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏଣିକି ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ଦୁଗ୍ଧଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ସାମିଲ କରିବା ପାଇଁ ସରକାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ଦୁଗ୍ଧଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ସାମିଲ ହେଲେ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: କେନାଲରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାମାବଜାର ନିକଟ କେନାଲରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଭାସୁଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ । ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନାରେ ଜଣାଇବା

Read more

ଜଗତସିଂହପୁରରେ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ କାଳିଆ ମାନ୍ନା ଓରଫ ଲବକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ଏଡିଜେ କୋର୍ଟ

ଜଗତସିଂହପୁର: ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗଡହରିଶପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଲବ ମାନ୍ନାକୁ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି

Read more

କ୍ଷୀର ଦର ବୃଦ୍ଧି କରିପାରେ ଓମଫେଡ; ଚାଷୀ ଓ ଖାଉଟିଙ୍କ ଲାଭ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ନିଆଯିବ ନିଷ୍ପତ୍ତି: କୃଷିମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ଖୁବଶୀଘ୍ର ଓମଫେଡ କ୍ଷୀର ଦର ବୃଦ୍ଧି କରିପାରନ୍ତି । ଏ ସଂପର୍କରେ ରାଜ୍ୟ କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ କୁମାର ସାହୁ ସୂଚନା

Read more

ଟ୍ରାଫିକ ପୁଲିସ ଗାଡ଼ି ରୋକି ପଚରାଉଚରା କରିବା ସମୟରେ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ନୋଇଡ଼ା: ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ ଗାଡ଼ି ରୋକି ପଚରାଉଚରା କରିବା ସମୟରେ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ନୋଇଡ଼ାର ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିିଛି। ରବିବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଗଜିଆବାଦ୍‌ରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିବା

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ଖଣ୍ଡଗିରିରୁ ୩୦୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ଜବତ: ମାଫିଆ ସନ୍ତୋଷ ପଣ୍ଡା ଗିରଫ, ୨.୩୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ୫ ମୋବାଇଲ ଜବତ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠସ୍ଥ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ୩୦୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗର ଜବତ ହୋଇଛି। ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ପେଶାଲ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଓ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସର

Read more

କଳାହାଣ୍ଡି ଭବାନୀପାଟଣା ସିଂଝରଣ ଗାଁରେ ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡର ମାମଲା, 3 ଜଣଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କଲା ବାପା, ପ୍ରଥମେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରି ଟ୍ରେନ୍‌ ଲାଇନ୍‌ରେ ପକାଇବା ପରେ ୨ ପୁଅଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ବାପା, ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ନେଇ ହତ୍ୟା ସୂଚନା, ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ଏସ୍‌ପି ବି. ଗଙ୍ଗାଧର

Read more

ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ଦରମା ଦାବିରେ କୋରାପୁଟରେ ସାଉଥ୍‌କୋ ଅଧୀକ୍ଷଣ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ, ୩ ଜିଲ୍ଲାର ୪ଟି ଡିଭିଜନର ଜେଇ ଓ ଏସ୍‌ଡିଓ ଘେରିଲେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ଏକକାଳୀନ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଲେ କର୍ମଚାରୀ

Read more

ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ ପିନ୍ଧୁ ନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ୨ଟି ବିକଳ୍ପ ଦେଲା କମିସନରେଟ ପୋଲିସ, ବିନା ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ କିଣି ପିନ୍ଧିବେ ଚାଳକ, ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ ନ କିଣି ପିନ୍ଧିଲେ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍‌ ଦେବେ ଚାଳକ

Read more