ଗଜପତିରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ: ମୋହନାର ଏକ ହାଇସ୍କୁଲ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିଲେ ପୀଡ଼ିତା

ଗଜପତି: ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ବୁଧବାର ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଛି। ମୋହନାର ଏକ ହାଇସ୍କୁଲ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Read more

ପାକିସ୍ତାନରେ ସବୁ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା କ୍ଷୀର ମୂଲ୍ୟ; ଲିଟର ପିଛା ହେଲା ୧୪୦ଟଙ୍କା

ଇସାଲାମାବାଦ୍‌: ପାକିସ୍ତାନରେ ଏବେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଉତ୍କଟ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀର ମୂଲ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଫଳ, ପରିବା, କ୍ଷୀର ମୂଲ୍ୟ ବଢ଼ି ସବୁ

Read more

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ କୋଲକାତା ଏବଂ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁକୁ ଉଡ଼ିବ ବିମାନ; ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଅସୀତ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ସୂଚନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠାରୁ ଝାରସୁଗୁଡାର ବୀର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସାଏ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ଆଉ ଦୁଇଟି ସହରକୁ ନୂତନ ଭାବେ ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନେଇ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ

Read more

ନୂଆ ମୋଟର ଯାନ ଆଇନ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସୂଚନା, ରାଜ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଚାହିଁଲେ କମାଇପାରିବେ ଜରିମାନା ପରିମାଣ, ଜରିମାନା ବୃଦ୍ଧିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା, ଲୋକେ ଯଦି ଆଇନ ମାନିବେ, ଫାଇନ୍‌ର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ଗଡ଼କରୀ

Read more

ଆଜି ଯାଏ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ; ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନଆସିବାରୁ ପୁଣି ଖଟିଆରେ ବୁହା ହେଲେ ରୋଗୀ

କେନ୍ଦୁଝର: ସବୁବେଳେ ଗୋଟିଏ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକେ| ଖଟିଆରେ ବୁହା‌ ହେଉଛନ୍ତି ଗର୍ଭବତୀ ଓ ଗୁରୁତର ରୋଗୀ। ପ୍ରତିବର୍ଷ ବର୍ଷାଦିନେ ଲୋକେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା

Read more

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଓଡ଼ିଆ ଆଇଏଏସ୍ ପି. କେ. ମିଶ୍ର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ ଭାବେ ବୁଧବାର ଦିନ ବରିଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସକ ଡକ୍ଟର ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମିଶ୍ର ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ଜାତୀୟ

Read more

ମଥୁରା ଗସ୍ତରେ ମୋଦୀ: ଆବର୍ଜନାରୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ବାଛିବାରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ

ମଥୁରା: ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବାକୁ ଦିନକ ପାଇଁ ମଥୁରା ଗସ୍ତରେ ଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ସହରର ଆବର୍ଜନାରୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ଅଳିଆ ଗୋଟାଉଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ସେମାନଙ୍କୁ

Read more

କଟକ: ପୁଲିସ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର୍‌ରେ କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀ ବୁଦ୍ଧିଆ ଦାସ ଆହତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରୀରେ କଟକ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ମର୍କତ ନଗରର ସେକ୍ଟର୍‌ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁଲିସ ସହ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର୍‌ ଘଟି ଜଣେ କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀ ଆହତ

Read more