ପୁରୀର ରାଜହଂସରେ ମାଲେସିଆ ମାଲବାହୀ ଜାହାଜ ଲାଗିବା ଘଟଣା: ଜାହାଜକୁ ନେବା ପାଇଁ ସିଙ୍ଗାପୁରରୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲା ଆଉ ଏକ ଜାହାଜ, କାଲି ସକାଳେ ଜାହାଜକୁ ନିଆଯିବ ମାଲେସିଆ, ଅଗଷ୍ଟ ୭ରେ ଲାଗିଥିଲା ଜାହାଜ

Read more

ସାଉଦି ଆରବର ୨ଟି ବୃହତ ତୈଳ ବିଶୋଧନାଗାର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ ଆକ୍ରମଣ; ଲାଗିଲା ନିଆଁ

ରିଆଦ : ସାଉଦି ଆରବର ୨ଟି ବୃହତ ତୈଳ ବିଶୋଧନାଗାର ଉପରେ ଆଜି ହୁତି ବିଦ୍ରୋହୀମାନେ ଡ୍ରୋନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଫଳରେ ଉକ୍ତ

Read more

ମେଳା ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୩ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ; ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଜୟପୁର : ରାଜସ୍ଥାନରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ମେଳା ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୩ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଅପହରଣ କରି ମାଡ଼ ମାରିବା ଓ ପରେ

Read more

ଦେଶରେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିଛି;ପାର୍ସଲ କ୍ରେଡିଟ୍‌ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସ୍କିମ୍‌ ଘୋଷଣା କଲେ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ଏକ ଆର୍ଥିକ ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେଉଥିବାରୁ ତାହାର ମୁକାବିଲା ଲାଗି ସରକାର ନିଜର ଉଦ୍ୟମ ଅବ୍ୟାହତ ରଖିଛନ୍ତି । ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା

Read more

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍‌; ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର

ବାଲେଶ୍ବର: ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଓଳିଆପାଟଣା ଠାରେ ଏକ କାର୍‌ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିପଡିଛି। ଫଳରେ କାରରେ ଥିବା ୬ଜଣଙ୍କ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ଭରତପୁରରେ ସେବା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ, ଅଶ୍ବିନୀ ବୈଷ୍ଣବ ଉପସ୍ଥିତ, ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ବିଜେପି ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବ, ବିଜୁଳି, ଉଜ୍ବଳା, ଛାତ, ଶୌଚାଳୟ ଓ ପିଇବା ପାଣିକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଆଯିବ

Read more

ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ସଂସଦୀୟ କମିଟିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ କେଉଁ ଓଡ଼ିଆ ସାଂସଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସଂସଦର ବିଭିନ୍ନ କମିଟିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ସାଂସଦ। ଫାଇନାନ୍ସ କମିଟିରେ ପିନାକୀ ମିଶ୍ର, ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ପ୍ରତିରକ୍ଷା କମିଟିରେ

Read more