#Update ଆନ୍ଧ୍ରର ଗୋଦାବରୀ ନଦୀରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡ଼ି ୧୨ ମୃତ, ବହୁ ନିଖୋଜ: ଡଙ୍ଗାବୁଡ଼ି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜଗନ ରେଡ୍ଡି । ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ସହାୟତା ଘୋଷଣା

Read more

ଏବର୍ଷ ପାକିସ୍ତାନ ପଟୁ ୨୦୫୦ ଥର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ ହୋଇଛି, ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି ୨୧ଭାରତୀୟ; ଭାରତ ସୀମାରେ ଅନୁପ୍ରବେଶକୁ ବରଦାସ୍ତ କରିବନି: ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତର ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ ନେଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାକିସ୍ତାନ ୨୦୫୦ଥର ଅସ୍ତ୍ରବିରତି

Read more

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଏକ କଲେଜରେ ୧୬ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କର ମୋବାଇଲକୁ ହାତୁଡ଼ିରେ ପିଟି ଚୁନା କରିଦେଲେ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ; ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମରେ ପିଲାମାନେ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବାରୁ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ ୧୬ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କର ମୋବାଇଲକୁ ହାତୁଡ଼ିରେ ପିଟି ଚୁନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। କର୍ଣ୍ଣାଟକର ‘ଏମ୍‌ଇଏସ୍‌ ଚୈତନ୍ୟ

Read more

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ୬୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଗାଏବ ମାମଲା, HDFC ବ୍ୟାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଶକ୍ତି ବେଦାନ୍ତ ଦାସ ଗିରଫ, ଗତକାଲି ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଫେରିଥିବା ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସୂଚନା, ୮ଟି ଚେକ୍‌ରେ ଜାଲ୍‌ ଦସ୍ତଖତ କରି ଟଙ୍କା ଉଠାଯାଇଥିଲା

Read more

ମାଲକାନଗିରି ମାଥିଲି ବ୍ଲକ ନାୟକଗୁଡ଼ାରେ ବିଦ୍ୟୁତ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଣେ ଯବାନ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ମାଲକାନଗିରି: ରବିବାର ଦିନ ମାଥିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନାୟକଗୁଡ଼ାସ୍ଥିତ ୪ର୍ଥ ଏସ୍‌ଏସ୍‌ବିଏନ୍‌ର ଦୁଇ ଜଣ ଯବାନଙ୍କୁ ବିଜୁଳି ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଏଥିରେ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା

Read more