ଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିକ୍ରମ ସହିତ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରୁନି ଯୋଗାଯୋଗ

ଶ୍ରୀହରିକୋଟା: ଇସ୍ରୋର ଚନ୍ଦ୍ରୟାନ-୨ ମିଶନରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିକ୍ରମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରୁନି। ନାସା ବିକ୍ରମ ପାଖକୁ ପଠାଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାର ଉତ୍ତର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିନି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦-୨୧ପରେ

Read more

ବରମୁଣ୍ଡାରୁ କଟକ ଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ବସ୍‌ ଆଉ ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ତଳେ ଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ: କମିସନରେଟ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୂଆ ମୋଟରଯାନ ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ସୋମବାର ବରମୁଣ୍ଡାରୁ କଟକ ଯାଉଥିବା

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୂଜା : ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ବନ୍ଦରନଗରୀ ପାରାଦ୍ବୀପ

ଆସନ୍ତାକାଲି ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପୂଜା । ବନ୍ଦର ନଗରୀ ପାରାଦୀପ ଏବେ ଚଳଚଂଚଳ । ଚାଲିଛି ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି । ରାଜ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ନିଖୁଣ କାରିଗର

Read more

ବାପା, ମା ନାହାନ୍ତି, ୫ଟି କଅଁଳ ପେଟ କଥା ବୁଝୁଛି ୧୨ ବର୍ଷର ଝିଅ : ପଢନ୍ତୁ ଓଦା ହୋଇଯିବ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ପତା…

ପାଞ୍ଚ ପାଞ୍ଚଟି ପେଟ, ସମସ୍ତଙ୍କ ପେଟରେ ପେଟେ ପେଟେ ଭୋକ ଆଉ ହାତ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ପଖାଳ କଂସା । ଜଣେ ହାତ ପୂରାଇଲେ ଆଉ ଜଣେ

Read more

ବିଧାୟକ ପଦ ଯାଇଥିଲେ ବି ସରକାରୀ କ୍ୱାଟର୍ସ ମାଡିବସିଛନ୍ତି ୨୬ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ନୋଟିସ୍ । ବିଧାୟକ ପଦ ଯାଇଥିଲେ ବି ଘର ଛାଡିନଥିବା ବିଧାୟକଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କ୍ୱାଟର୍ସ ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ସରକାରୀ ବାସଭବନ

Read more

ଆମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୂ ହେବେ ରାଧିକା ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟ : ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ ଧନଶାଳୀ ପରିବାର ତାଲିକାରେ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ପରିବାର ନାଁ ରହିଛି। ଆମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନ ବୋହୂ ଯିଏ ହେବେ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ହୁଏତ ବହୁତ

Read more

ମଦ୍ୟପାନ କରି ଗାଡ଼ି ଚଳାଇ ଏଯାବତ ୪୨୬ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି, କାଲି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୧୪୧ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି; ମଦ୍ୟପ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମାଇବା ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି: ପୁଲିସ ଡିଜି ବିଜୟ କୁମାର ଶର୍ମା

Read more

ବଲାଙ୍ଗୀର: ଗାଁ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର; ମୃତ୍ୟୁ କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ, ପୁଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି

ବଲାଙ୍ଗୀର: ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ଲାରମ୍ଭା ପୁଲିସ ଅଧିନରେ ଥିବା ଚିତିକମଳ ଗାଁ ନିକଟରେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଲରୁ ସୋମବାର ଏକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ମୃତ

Read more