କାଲିଠୁ ୨ ଦିନିଆ ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ: ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ । ୧୯ ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଫେରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ରେଳବାଇ, କୋଇଲା ରୟାଲିଟି, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁଦାନ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା । କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ । କିଛି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟି

Read more

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଆସାନସୋଲ ଡିଭିଜନର ଦୁର୍ଗାପୁର ରେଳଷ୍ଟେସନରେ ଜଳପ୍ରପାତ ଓ ମୟୁର ପୂଛ

ଦୁର୍ଗାପୁର: ରେଳ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବାକୁ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଆପଣାଯାଉଛି | ସୁସଜ୍ଜିତ ଅତିଥି ରୁମ ସହ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଟିକେଟ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ

Read more

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା JNU ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ: ୪ଟି ମୁଖ୍ୟ ପଦବୀରେ ବାମପନ୍ଥୀ ଛାତ୍ରଗୋଷ୍ଠୀର ବାଜିମାତ, ସଭାପତି ପଦରେ SFI ଓ ଉପସଭାପତି ପଦରେ DSF ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ, ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଭାବେ AISA ଓ ଯୁଗ୍ମ ସଂପାଦକ ଭାବେ AISF ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟୀ, ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ଉପରୁ ଆଜି କଟକଣା ହଟାଇଥିଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ

Read more

ମୁଁ ମାର୍କେଟ ରେଣ୍ଟ ଦେବି, ମତେ ଆଉ ଚାରିମାସ କ୍ୱାର୍ଟରରେ ରହିବାକୁ ଦିଅ : ଦାମୋଦର ରାଉତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :ସରକାରୀ କ୍ୱାର୍ଟର ମାଡ଼ି ବସିଥିବା ନେତା, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଘର ଖାଲି କାରିବାକୁ ହୋଇଥିବା ନୋଟିସକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ-ରାଜନୀତି ହଲଚଲ ହୋଇଛି। ବେଆଇନ ଭାବେ ସରକାରୀ କ୍ୱାର୍ଟର

Read more

ଜଗତସିଂହପୁର ବିଲୁଆଖାଇ ନଦୀକୂଳରୁ ଅଖାରେ ଭର୍ତ୍ତି ନର୍ସଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର : ଫେରାର ପ୍ରେମିକକୁ ଧରିବାକୁ ପୋଲିସର ତନାଘନା

ଜଗତସିଂହପୁର : ନର୍ସକୁ ମାରି ଅଖାରେ ପୂରାଇ ନଦୀକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା ପ୍ରେମିକ! ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ଆସିଛି। ମୃତ ନର୍ସଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ

Read more

ଜଗା-ବଳିଆଙ୍କ ସଫଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିବା ଜାପାନୀ ଡାକ୍ତର କାସୁମୀ ଟାକିଜାୱା : ବିନା ପାରିଶ୍ରମିକରେ ୨୦ ଘଣ୍ଟା ନଖାଇ କରିଥିଲେ ଅପରେସନ

ଭୁବ‌େନଶ୍ବର : କନ୍ଧମାଳର ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ ଜଗା-ବଳିଆଙ୍କ ସଫଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପଛରେ ଥିବା ଅସଲ ବିନ୍ଧାଣୀ ଏବେ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଆର୍ନ୍ତଜାତିକ

Read more

ସାଉଦି ତେଲ ସଂକଟ ଭାରତୀୟ ଅର୍ଥନୀତିକୁ ଗୁରୁତରଭାବେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଆଶଙ୍କା, ସେନସେକ୍ସ ୬୪୨ ପଏଣ୍ଟ ହ୍ରାସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତୀୟ ଅର୍ଥନୀତିରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ମାନ୍ଦାବସ୍ଥାକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଶିଳ୍ପ ଉତ୍ପାଦନରେ କିଛିଟା ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଥିଲା

Read more

ଚୀନର ଉହୁଆନ ଇଂଜିନିୟରିଂ କମ୍ପାନିକୁ ଦିଆଗଲା ତାଳଚେର ସାର କାରଖାନାର ନିର୍ମାଣ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ତାଳଚେର ସାର କାରଖାନାର ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଗଠିତ ଯୁଗ୍ମ ଉଦ୍ୟୋଗ ତାଳଚେର ଫର୍ଟିଲାଇଜର୍ସ ଲିଃ ( ଟିଏଫଏଲ) ପକ୍ଷରୁ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପର ନିର୍ମାଣ କାମ

Read more

ବିକ୍ରମ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଦେଇପାରେ ନାସା ଅର୍ବିଟର

ଚନ୍ଦ୍ରପୃଷ୍ଠରେ ଯୋଗାଯୋଗ ବିହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଗତ ୭ ତାରିଖରୁ ପଡ଼ି ରହିଥିବା ଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିକ୍ରମ ସଂପର୍କରେ ଆଜି (ମଙ୍ଗଳବାର) ଅନେକ ଅଜ୍ଞାତ ଓ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ମିଳିପାରିବ

Read more

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି : ଦେଶର ୨୮ ଟି ସୈନିକ ସ୍କୁଲରେ ପଢିବେ ଛାତ୍ରୀ, ଦେଶର ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏବେ ଦେଶର ସୈନିକ ସ୍କୁଲଗୁଡ଼ିକର ଦ୍ୱାର ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲି

Read more