ARA-AITA ଜାତୀୟ ସିରିଜ ଟେନିସ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ, ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ ସିଙ୍ଗିଲ୍ସ ଟାଇଟଲ ହାତେଇଲେ ଓଡ଼ିଶାର କବିର ହଂସ, ୬-୨, ୫-୭ ଓ ୬-୨ରେ ମୋହିତ ବନ୍ଦେରଙ୍କୁ ହରାଇଲେ, ଗୁଜରାଟର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଚାଲିଥିଲା ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ

Read more

ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨’ର ଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିକ୍ରମକୁ ଠାବ କରିବାର ଶେଷ ସୁଯୋଗ : ଆଉ କିଛି ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚନ୍ଦ୍ରରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ରାତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ‘ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୨’ର ଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିକ୍ରମକୁ ଠାବ କରିବାର ଶେଷ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା ନ କରିବାକୁ ‘ଇସ୍ରୋ’ର ବୈଜ୍ଞାନିକମାନେ ଶେଷ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ବୈଜ୍ଞାନିକମାନଙ୍କ ହାତରେ

Read more

ସ୍ରିକ୍ ଏଜୁକେସନ୍ ଓ ଜବସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଆଲୋଚନା ଓ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍ରିକ୍ ଏଜୁକେସନ୍ ଓ ଜବସ (ଏସ୍ଆରଆଇସି) ଓଡ଼ିଶାର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଶିକ୍ଷା ଦେବା ସହ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆ ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ କରାଇବାର ଅଭିଯାନ

Read more

ନୂଆ ଗାଡ଼ି କିଣୁଥିଲେ ଏହି ସବୁ ନିୟମ ମାନନ୍ତୁ ବୋଲି ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲା ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ବିଭାଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୂଆ ମୋଟରଯାନ ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ ପରେ ଗାଡ଼ି ଚାଳକମାନେ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲେଣି। ଗାଡ଼ିର ବୀମା, କ୍ରୟ କାଗଜପତ୍ର ଓ ଲାଇସେନ୍ସ

Read more

ରାଜସ୍ଥାନରେ ଚାରିଟି ହାତ ଥାଇ ଜନ୍ମ ନେଲା ବିଚିତ୍ର ଶିଶୁ, ଦେଖିବା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପ୍ରବଳ ଭିଡ

ଟୋଂକ: ଦୁନିଆରେ ଅସାଧାରଣ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ହେବାର ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଘଟଣା ଶୁଣିବାକୁ ଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କିଛି ଏମିତି ଘଟଣା ରାଜସ୍ଥାନର ଟୋଂକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି।

Read more

ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପୁଣି ଏକ ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ ପଠାଇବାକୁ ବିଚାର କରୁଛି ଇସ୍ରୋ: ଇସ୍ରୋ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କେ.ଶିବନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପୁଣି ଏକ ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ ପଠାଇବାକୁ ବିଚାର କରୁଛି ଇସ୍ରୋ । ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ମାନବବିହୀନ ଅଭିଯାନ ହେବ ବୋଲି ଇସ୍ରୋ

Read more

ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଭାରତର ୧୦୦ଟି ସ୍ଥାନ ବୁଲିବେ ଆମୀର

ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ଆମୀର ଖାନ୍‌ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ ସିଂହ ଚଡ୍‌ଢ଼ା’ ର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ସମଗ୍ର ଭାରତର ଚକ୍କର କାଟିବେ। ନିକଟରେ ପଞ୍ଜାବରେ ଶୁଟିଂ

Read more

କଟକର ନର୍ସ ନୀହାରିକା ପାତ୍ର ହତ୍ୟା ମାମଲାରୁ ହଟିଲା ପର୍ଦା: ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ପୁଲିସ ନିକଟରେ ସ୍ବୀକାର କଲା ପ୍ରେମିକ ରାଜା

କଟକ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ନର୍ସ ନୀହାରିକା ପାତ୍ର ହତ୍ୟା ମାମଲାରୁ ହଟିଲା ପର୍ଦା| ପୁଲିସ ମହାନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନିଜ ପ୍ରେମିକା ନୀହାରିକାକୁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି ପ୍ରେମିକ

Read more